reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
witajcie ja mam tak samo. Tylko teraz zaczyna mi cieknąć nie mleka ale taka siarka. A o spacerach czy długich zakupach mogę zapomnieć bo zaraz ogi zaczynają puchnąć i boleć. Tylko co do spania to jestem zmęczona ale nie mogę spać . Ogólnie śpię 3 lub 4 godziny na dobę. Jak zasnę czami o 2 dni nie mogę spać.
Pozdrawiam i trzymajcie się:-)
 
mam pytanie... może głupie ale ja niedoświadczona i się nie znam. Czy szyjka skraca się tylko przy skurczach czy może np nie być skurczy a tylko takie dziwne kłucia mniej więcej w miejscu szyjki? Bo w sumie nie miałam skurczy a szyjka prawie zniknęła i teraz od dwóch dni znowu mam takie kłucia i się troszkę boję
 
Z tego co wiem, to może się skracać nawet bez skurczy ale te kłucia to mogą być właśnie skurcze.
Ja czasami skurcze am takie, że zastanawiam się czy już się poród nie zaczyna.:szok: Na razie alarmy były fałszywe-jeszcze półtora tygodnia(mniej więcej) i mogę jechać.;-)
 
Ja dziś poczułam pierwsze skurcze. Podczas robienia zakupów i to dość silne i bolesne. Ale było ich chyba z 5 i mineły. To na pewno te przepowiadki. A wcześniej odczuwałam takie kłucia w szyjce. ale to już gdzies od miesiąca.
 
a mnie strasznie palce i nadgarstki bola od jakiegos czasu, szczegolnie w nocy, masakra, czasami az sie rozebrac nie moge.
a z dolegliwosci to mnie najbardziej wkurza sikanie, a w nocy jest najgorzej, wyspac sie przez to nie moge.
 
A ja nic, zadnych skurczy, żadnych poważniejszych dolegliwości i to na 25 dni przed terminem. Trochę zaczyna mnie to martwić. Może to oznacza, że przenoszę ciążę:dry:
 
Hej dziewczyny,
ja tez mam takie bole w kroczu i pachwinach - to chyba relaksyna robi swoje!
no i z tymi nadgarstkami tez tak mam, że mnie pobolewały, ostatnio z kolei bolą mnie barki. muszę w nocy co trochę zmieniać pozycję choć i tak śpię lepiej od kiedy zakupiłam specjalną poduszke:

Polecana PODUSZKA do spania i karmienia 190cm PROD (572419506) - Aukcje internetowe Allegro


Wydzieliny też mam więcej i czasami ma takie różowawe zabarwienie ( jak się wiecej poruszam). Chciałam pokazać to na ostatniej wizycie gince, ale jak na zlość wkladka była wtedy w miarę czysta. Jutro wybieram się wieczorkiem na kolejna wizytę i mam nadzieję, że uda się tym razem pokazać o co chodzi.


No i cały czas dokucza mi zatkany nos i krew, która czasem pojawia sie po smarkaniu.
 
reklama
No i ja również miewam takie bóle kości łonowej. A to najczęściej jak leże lub śpie i chce z jednego boku przekulać sie na drugi. Czasem zastanawiam sie czy to normalne?:confused: bo jeszcze nie miałam nocy od 8 miesiąca ciąży żebym bez problemu zmienić pozycje leżenia. :baffled: No i raczej nie zapowiada się na poleprzenie, bo biore tabletki przeciw skurczowe - Fenoterol do końca tego tygodnia. Troche obawiam sie co bedzie jak przestane je brac.:-(

 
Do góry