reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

najwazniejsez to sie niedenerwowac, na watku "pierwsze ruchy" byla juz rozmowa na ten temat, ze dzidzia ma czasami ciche dni i po kilku dniach dopiero daje osobie znac
 
reklama
a mi od paru dni zaczyna sie siara ulewac, okroooopne ale wiem ze juz to jest mozliwe i niektore z Was wczesniej nawet mialy :-)
 
Ja po pierwszym ruchu przez tydzień nic nie czułam, później też. Teraz od dwóch dni (po szaleźstwach dzidziusia) też nie czuję. Ale spokojnie, nie ma obaw :)

Za to mam pewną dolegliwość, która mnie drażni. Bezbolesne skurcze, kilka razy dziennie. Taka siła, jakby dzidziuś się ruszał, tylko niżej. Nie wiem, czy to normalne, ale mnie martwi :-(
 
Ostatnia edycja:
ja tez od kilku dni odczuwam te skurcze to normalne tyle ze ponoc powinno sie je odczowac od 26 tyg. narazie sie niemartwie w poniedzialek bede u lekarza to mi powie czy sa powody do zmartwien
 
Ja też zaczęłam odczuwać skurcze od 20 tyg, takie słabe i niezbyt bolesne, ale jak sie u mnie okazało spowodowały skrócenie szyjki:-( U Was oczywiście tak być nie musi ale lepiej niech lekarz sprawdzi.
W drugiej połowie ciąży to ponoć normalne bo macica juz sobie ćwiczy do porodu.
 
reklama
Kurcze nie chciałam Was przestraszyć, to na prawde jest normalne że się pojawiają takie skurcze, byle nie za mocne i niezbyt często, myśle że nie trzeba panikować tylko powiedzieć o tym przy kolejnej wizycie lekarzowi.
 
Do góry