reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

dziewczyny codziennie budzę się połamana :-/
co ja mam zrobić? inaczej układać się ? zabrać poduszki? dołożyć poduszek? nie wiem
 
reklama
a my zmienilismy łóżko bo na tamtym było mi tak niewygodnie! teraz duże przestronne łóżko...i spi mi sie wygodniej,zasypiam na prawym lub lewym boku budze sie na brzuchu lub na pleckach-gdy na brzuchu przewracam sie szybko bo boje sie ze cos sie stanie dzidzi a gdy na pleckach to czuje ruchy dziecka i to mnie budzi :-)
 
i tak mam duzo bo lubie wysoko spać, ale już sama nie wiem
łóżko mamy duże więc tez nie jest tak ze sie dusze bo ciasno...
może faktycznie sobie podusię dołożę
 
Mnie połamało od wczoraj :( Łażę jak przetrącona. Myślałam że to nerki, ale koleżanka z pracy (też w ciąży) mnie pociesza, że to pewnie tylko kości mi się rozchodzą.
 
dziewczyny codziennie budzę się połamana :-/
co ja mam zrobić? inaczej układać się ? zabrać poduszki? dołożyć poduszek? nie wiem

poczekaj jeszcze jakieś 5 mies. to powinno minąć;-):rofl2:

a tak na serio - dobrze działa poduszka między nogi, jak śpisz na tym boku, na którym nie dasię akurat zarzucić nogi na męża:-D
mi niestety też nie jest najwygodniej, bo normalnie sypiam na wznak albo na brzuchu i zazwyczaj bez poduszki zupełnie płasko - a teraz na wznak to momentalnie zaroty głowy, na brzuchu jedynie chwilkę i zostaje na boku, a tego niecierpię!!!!
 
reklama
dziewczynki, wsadzilam sobie wielka poduche miedzy kolanka i troche pod brzucho... mniej mialam pod glowa wiec nie spalam wykrecona no i spalo sie EXTRA :-D

wystarczy pomyśleć :-D
 
Do góry