reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

z tą poducha między nogami fajny pomysł! dobrze że mam duże wyrko to sie i poducha zmiesci...spróbuje zobacze jak to jest!ale fajnie jak takie metody są :-):-):-)
 
reklama
u mnie wlasnie problemy z plecami...i od tygodnia sypiam wlasnie z poducha miedzy nogami...wysypiam sie i nie krece...
oprocz tego troszke stopki i dlonie podpuchniete ale to troszke...
mimo uzywania oliwki i kremu na rozstepy pojawilo sie w przeciagu tyg sporo tych niedobruchów
 
dziewczynki co to może być
pękła mi żyłka w oku. od kącika oka do źrenicy. I nie wiem od czego. jakiś tydzien temu tez to miałam ale na drugim oku. Wtedy pomyślałam ze to od przeziębienia. A teraz nie mam pojęcia..
To jakiś nie dobór witamin? czy z ciśnieniem może coś się dzieje? dziś idę do lekarza to mu to pokarze, z resztą od razu widać ze oko zaczerwienione mam. uch zaczęłam się martwic :-(
 
Lekarz mi powiedział ze to jest z przemęczenia oka. Nie jest to żaden powód do zmartwienia związany z ciążą. Pewnie od za długiego patrzenia się na kompa. Tak mi się zdaje.
 
tak tez myslalam ale wolalam poczekac na opinie lekarza...
takze sie nie denerwuj i odpoczywaj i nie slep sie w kompa za dlugo (ja cwana gadam a sama robie to samo :-) )
 
z uzależnien to sie przyłączam do was...

jestem uzależniona od komputera i też mam przez to problemy z oczami -ale obiecałam sobie, że postaram sie mniej siedziec a więcej odpoczywac:-)
 
A jakie znacie sposoby na zgagę? Wiem ze można brać Reni. Ale tak se pomyślałam ze może jakiś domowy sposób. Czytałam ze nie wolno pić mleka i herbatki miętowej, bo one tylko spłukują kwas z przełyku, ale w żołądku zwieszają jego produkcje. I jest wtedy jeszcze gorzej. Mąż mi mówi ze soda oczyszczona dobrze działa. Ale jakoś się boje wypróbować. :no:
 
ja tam zgagi nigdy nie mialam ale kolezanka tez ciezarowka ma ja non stop i jej pomaga szklanka zimnego mleka badz herbata z mlekiem bo w aptece jej powiedzieli ze dla ciezarnych nic nie maja. to sa wyprobowane i sprawdzone jej zawsze pomaga
 
reklama
Witam...ja się enerwuję , ze coś jest nie tak...tylko raz moje dziecko poczułam (brzuszek mi podskoczył) mineło już kilka dni od tego zdarzenia...myślałam ze teraz częściej będę czuć a tu nic ...teraz tylko się stresuje...czy któraś z Was też tak ma?
 
Do góry