reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

no to ze normalne to wiem ale wyczytalam ze powinny byc po 25 tyg. a mi jeszcze troche brakuje, ale dzieki ze napisalas jak to bylo u Ciebie bo nieprzyszlo by mi do glowy powiedziec o nich lekarzowi bo mam je od kilku dni i sie zbytni nieprzejełam ale lepiej dmuchac na zimne
 
reklama
Ja też mam takie skurcze kilka razy dziennie, najczęściej jak coś robię albo więcej chodzę. Brzuch napina się i robi się twardy, ale za kilka minut wszystko wraca do normy. Nie jest to bolesne a tylko trochę nieprzyjemne. Podobno to nomalne i nie zamierzam się tym denerwować, na ostatniej wizycie szyjka była OK i zamierzam spokojnie czekać do następnej (15.12).

Zauważyłam, że mam zgagę po bananach... :szok:
 
Ja mam zgagę mam chyba już po wszystkim. Ale co jest dziwne tylko wieczorem. W dzień mi nie dokucza. A jak się kładę spać to od razu :crazy:
Ja chyba nie mam takich skurczy. Przynajmniej nic nie odczulam takiego dziwnego. czasem jak przedobrze z chodzeniem czy jakimś sprzątaniem to czuje ze brzuszek się robi bardziej napięty. Ale zaraz się kładę odpocząć i wszytko wraca do normy.

Dziewczyny a ile wy macie tej szyjki ?
Bo przeczytałam ze szyjka może mieć do 5cm. I ze jeśli w ciąży jest powyżej 3 cm to jest wszystko dobrze. No i oczywiście by była zamknięta i twarda.
 
Moja szyjka 18 listopada na badaniu miała właśnie około 5cm, więc super, lekarz powiedział że jak na 3 ciążę to naprawdę extra, oczywiście była twarda i zamknięta, także ok.
Dzwoniłam do przychodni i rozmawiałam z lekarzem, powiedział że mam więcej odpoczywać i w razie kolejnych takich skurczy brać nospę. Więc nigdzie nie jadę tylko się kładę na kanapę i leżę.
 
Moja niestety mimo, że zamknięta to ma teraz tylko 2.5 cm :-( No i podobno jakaś jest nabrzmiała, bo przy pobieraniu cytologii zaczęła krwawić:-(
 
a mi od paru dni zaczyna sie siara ulewac, okroooopne ale wiem ze juz to jest mozliwe i niektore z Was wczesniej nawet mialy :-)
hihi to wreszcie rozumiesz mój ból ;-) ja to mam od 16-go tc ;-) i wcale nie przechodzi, tylko leci bardziej i bardziej ;-) na szczęście nie codziennie :-)

Ja też mam takie skurcze. Chyba trzeba będzie więcej odpoczywać i w razie czego brać no-spe. Tylko nie wiem czy mogę ją łączyć z moimi globulkami... :baffled:
 
dziewczyny czy biale uplawy sa jak najbardziej normalne?
Szukam w tym internecie i 10 roznych opinii znajduje.
raz ze to normalne, nastepna osoba ze zle...juz sama nie wiem
moje sa bezwonne i biale.. u gina bylam 2 dni temu i mowil ze dzidzia cala, zdrowa i slicznie rosnie... a uplawy juz mam jakis czas ale jakos dzis sie zdenerwowalam nie wiem dlaczego
napiszcie cos...z gory dzieki
 
Takie upławy (leukorrhea – wodniste mleczne upławy o łagodnym zapachu) są jak najbardzie normalne. Moja ginekolożka za każdym razem sprawdza je pod mikroskopem i zawsze wszystko było OK. :tak:
 
uuuuuuf, dzieki kochana.
Uspokoiłam się :-)
tzn wiedziałam że wlasnie te bez zapachu są ok, ale wolalam sie upewnic
dziekuje :-)
 
reklama
hihi to wreszcie rozumiesz mój ból ;-) ja to mam od 16-go tc ;-) i wcale nie przechodzi, tylko leci bardziej i bardziej ;-) na szczęście nie codziennie :-)

Ja też mam takie skurcze. Chyba trzeba będzie więcej odpoczywać i w razie czego brać no-spe. Tylko nie wiem czy mogę ją łączyć z moimi globulkami... :baffled:


ja tez ostatnio zauważyłam na sutkach taki proszek jak wyschniete mleko, a raz nawet pare kropelek poleciało. Na razie to tylko tyle, zobaczymy co dalej.
A skurcze to mi mój gin mówił ze normalne, tylko trzeba zwrócic uwage jak sie pojawią czy nie są regularne i czeste, bo 3-4 skurcze to nic strasznego.
 
Do góry