reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Dorotka ja ze słodyczami też mam taką "hipnozę" najgorzej jest w nocy a najstraszniejsze i niewybaczalne to to że kradnę te słodycze Jakubkowi. Niestety kilka razy cwaniaczek mnie przyłapał:zawstydzona/y:


Poprzednio byłam zapuchnięta grubo na miesiąc przed porodem-także to niekoniecznie musi być oznaka zbliżającego się porodu;-). A teraz ani śladu opuchlizny...zobaczymy jak jeszcze długo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej :)
ja odczuwam ból miedzy wargą, a pachwiną. zwlaszcza kiedy chce wstac lprawa nogą ub stanac na jednej (prawej noodze). przy przewracaniu sie z boku na bok w lozku i podnoszeniu sie takze. strasznie mi to dokucza czy macie podobne problemy?
Oczywiscie do tego bole w podbrzuszu, takie jakbys scisk od czasu do czasu przy spacerowaniu...



spie w miare dobrze, problemy mam z zasypianiem i bolem kosci - ud. spie na boku. co za tym idzie wczas wstaje... :/
 
Ostatnia edycja:
Potworne bóle w pachwinach nawet przy przękrecaniu na łóżku mam od ponad miesiąca. Najgorzej tak jakby były zastane po nocy. Niestety lekarz niemoże nic pomóc taka moja natura wszystko się rozciąga do porodu a nospęi tak biorę biorę 3x1 dziennie.
Ostatnio dopadła mnie jakaś okropność nigdy w życiu nie miałam czegoś takiegoś jak zgaga a teraz od tygodnia szał. W dzień troszkę słabiej a wnocy czasem nie do wytrzymania. Po świątecznym jedzonku to jużwogóle jakaś masakra. Mężulek mnie ściga żeby nie jadła kanapecek na kolacyjkę tylko płatki na mleku bo tylko mleczko mi pomaga.
 
Ojjjjj Alka!:-D:-D:-D

Ja od poczatku mialam mega zatwardzenia, a od wczoraj lece na kibelek kilka razy dziennie:baffled:. Czyzby moj organizm zaczynal sie oczyszczac???
 
reklama
Do góry