reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

:-D:-D:-D nie wiem o co Wam chodzi laski :baffled: hehe

....

Anielkaaa no może to już Twój czas ... chociaż ja biegam na kibelek od połowy ciąży i na szczęście nadal w dwupaku
 
reklama
z tym "oczyszczaniem" to ja miałam akcję dwa dni temu i też nadal w dwupaku. Chociaż na przemianę materii nei narzekam, bo normalnie wizytuję kibelek w celu nr 2 tak 3, 4 razy dziennie. Ale dwa dni temu to była jakaś, że tak ujmę "rzadka" masakra.
Ale to chyba z czegoś świątecznego. Chociaż małżonek rewolucji nie miał.

No a wtedy miałam też spadek formy psychiczno-fizycznej i czułam napięcie wewnętrzne, więc try migi torba była spakowana :)

Ale już spokojniej jest. :)
 
Anielka sama sie boje na niego patrzec, to juz tak blisko...... Tak chcialam juz, a teraz zaczelam sie bac porodu...... Mala jest duza, moja dwojke chudzinkow wuplulam jedno w ciagu 15min a drugie wciagu 20 min od partych, ale teraz moze nie byc tak latwo...... Cala ciaza byla inna, trudniejsza, brzuch wiekszy i jakos mam wrazenie, ze pekne jak ja bede chciala wypchnac na swiat..... Tak sie boje, ze chyba mi sie wszystko cofnelo.....
 
anielkaaa będziesz moim miernikiem, bo ja Jakuba tez urodziłam w 42 tygodniu, więc porównam jak to wyjdzie u Ciebie drugi raz, bo jestes do przodu ode mnie 3 tyg:tak:. Byłabym szczęśliwa gdybym chociaz do tego 39 tyg dotrwała.
 
hej :)
ja odczuwam ból miedzy wargą, a pachwiną. zwlaszcza kiedy chce wstac lprawa nogą ub stanac na jednej (prawej noodze). przy przewracaniu sie z boku na bok w lozku i podnoszeniu sie takze. strasznie mi to dokucza czy macie podobne problemy?

Ja mam identyczny ból - to dziecko uciska. Założę się że Twój maluch jest ułożony po prawej stronie? Bo ja też mam właśnie po prawej ten ból, a mała ma z prawej strony tułów. Synek w I ciąży był ulożony lewostronnie i identyczny ból miałam po lewej stronie. Ja jak się przewracam w łóżku z prawego boku na lewy to mąż mi tą prawą nogą podnosi do góry, bo ja nie jestem w stanie, tak to strasznie boli.

Karolcia - na zgagę najlepiej pomaga Rennie - można w ciąży brać. A mleka to ja nie polecam,bo ono pomaga chwilowo. Jak zjesz na kolację to zgaga przejdzie, ale potem w środku nocy taka złapie, że spać nie można. Bo mleko jest zasadowe, ale też ciężkostrawne i najpierw pomaga, ale po czasie wzmaga dolegliwość.

Anielkaa - też tak mam. Ciągle miałam zaparcia, a od 3 dni 2-3 razy dziennie biegam. A normalnie to tak z raz na 3 dni było.

Pati - suwaczek rzeczywiście imponujący. Oby poród nie był taki straszny jak się spodziewasz. A ile mała waży wg usg?
 
reklama
Do góry