reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Anastazja - przyjęłabym taką możliwość gdyby nie dwie drobnostki: Po pierwsze wyszliśmy z nią tuż przed wyjściem z domu na wigilię. Po drugie, oprócz kuwety na dywanie rozwaliła po mieszkaniu całą zawartość swojej miski (a był to jej pierwszy posiłek tego dnia i był "lepszy", zeby nie było jej smutno, że zostaje sama).
 
reklama
Dziewczyny a macie czasem taki ból po bokach na dole jakby Wam nożem ktoś w środku rozcinał? Mi się takie cosik przytrafia i nie wiem, czy to do skurczy też zaliczyć.

Ja takie coś mam - zwłaszcza jak się próbuję w nocy przekręcić z 1 boku na drugi, albo wstać do kibelka - masakra. Mi się wydaje że to więzadła macicy naciągnięte do maksimum wytrzymałości albo po prostu ich skurcz.
 
Alice ten ból to mój chleb powszedni..
Dzisiejsza noc była tragiczna.. jak zasnąć nie mogłam, to potem mi gorąco strasznie było, siku się chciało.. nie wiem o co chodzi w ogóle przez to ani ja się nie wyspałam, ani P.
 
Bakaalia - łącze się z Tobą w bólu, poszłam "spać" o 5.20 :szok: co chwile siku, jakoś strasznie ciepło mi było,później K miał telefony od klientów no i wstałam jakoś po 7.20 no i tyle spałam (rekord)
Teraz zrobiłam sobie śniadanko, zjadłam i czekam aż mnie sen weźmie.

Ja się zastanawiam czy to nie przez to ze to końcówka ciąży i nasze organizmu robią się bardziej czujne ???
 
Kasia to może być to! ja czuwam w nocy - przynajmniej co jakiś czas się budzę i sprawdzam czy wszystko ok ^^ jakbym miała zacząć rodzić i o tym nie wiedzieć ;D
 
no ja chyba też się boję że przegapię i dlatego nie śpię :-D
ale schiza hi hi jakby przypadkiem można było przegapić poród buahhhaa...
 
Alice ten ból to mój chleb powszedni..
Dzisiejsza noc była tragiczna.. jak zasnąć nie mogłam, to potem mi gorąco strasznie było, siku się chciało.. nie wiem o co chodzi w ogóle przez to ani ja się nie wyspałam, ani P.

U mnie dokładnie tak samo dziś było... Nie mogłam spać, bolała mnie strasznie miednica i barki od tego ciągłego leżenia na bokach. Męża około 3 zmolestowałam żeby mi masaż zrobił :eek: Też mi było za gorąco i leżałam w koszulce na ramionka przy otwartym balkonie w sypialni - jakieś pół godziny... Masakra. Do tego byłam wkurzona na wszystkich i wszystko prze to że nie mogłam spać.
 
reklama
Do góry