reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Pola - czytałam to na głos mojemu K, oboje się naśmialiśmy :-D
Ja też idę zrobić tamę a co! nie myśl że tylko Ty taka "zgrabna" w wannie jesteś :-D:-D:-D
 
czy Wy też macie problemy z bólem nóg, bioder podczas snu? bo ja w nocy nie mogę obrócić się z boku na bok bo tak diabelnie boli
jak śpię na jednym boku całą noc to potem mi się kości "wbijają" wręcz! Taki dziwny ból czuje.. ale teraz lepiej się wysypiam niż na początku ciąży, gdzie nie mogłam poradzić sobie z faktem że na brzuchu już nie da się spać!
 
duska to chyba normalne. jak się ruszasz to jakoś to wszystko funkcjonuje, gorzej jak posiedzisz i nagle trzeba wstać. też tak mam. a w nocy to już w szczególności. zwlec się z łóżka na siusiu... ech.
 
A czy Wy też tak macie, że tutaj wylewacie swoje żale, bóle i nocne koszmary a jak się ktoś zapyta to "cudownie się czuję" i wbiegacie po schodach?
Bo ja tak mam :)

Tylko z tym wbieganiem po schodach coraz ciężej bo zadyszki dostaję przy trzecim schodku.
 
czy Wy też macie problemy z bólem nóg, bioder podczas snu? bo ja w nocy nie mogę obrócić się z boku na bok bo tak diabelnie boli
mnie bardzo bolą biodra. na pól brzuchu czy plecach spać sie już nie da. bo plecach to nawet jak wysoko głowa to i tak sie dusze. ja an boku jak spie to muszę mieć wysoko poduszkę podłożoną. ale bolą biodra bardzo i muszę sie co jakiś czas przekręcać.

dziwne jest tylko to :-D ze ja w nocy nie wstaje siusiu. z Marcelkiem to chodziłam po 3 razy do wc a teraz jak sie kładę po 22 to do 7 wytrzymuje.
co prawda jak mnie Marcel obudzi to pierwsza rzecz to z bólem az do wc lecę ale w nocy nie muszę chodzić.

A czy Wy też tak macie, że tutaj wylewacie swoje żale, bóle i nocne koszmary a jak się ktoś zapyta to "cudownie się czuję" i wbiegacie po schodach?
Bo ja tak mam :)
i ja tak robię :tak: jak cos to tu sie wyżalę ze boli, a jak kos zadzwoni to ok wszystko u mnie i chodzę dzielnie. i po sklepach śmigałam do tej pory dzielnie z zakupami. a to wyprawa u mnie an ok 2h-3h.
 
reklama
Mnie bolą bardzo biodra i żebra podczas snu, bolą te na których akurat leżę, jak się obrócę na drugi bok to z kolei te drugie bolą i tak w kółko:) Wchodzenie po schodach to już wogóle oddzielna historia, po kilku zadyszka jakbym maraton ukończyła właśnie.
 
Do góry