reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Myślałam o lekarce rodzinnej ale trochę się boję iść do przychodni, bo trochę daleko a ja ciągle mam leżeć. Ale może jutro podjadę samochodem. Póki co, mama kupiła mi w aptece jakąś maść homeopatyczną. Zobaczymy czy złagodzi ból.
Pozdrawiam
 
reklama
Ch_aga ja mam to samo (w zeszłym tygodniu mi taki guzek wyszedł) ale mnie nie boli i już mi się jakby zmniejszył. Mi w aptece sprzedali Rectostop maść. Chyba trochę podziałała.
A masz problem z zaparciami?
Bo ja o dziwo nie mam i dlatego się zdziwiłam, jak mi to coś wylazło. Minie nam, nie martw się.
 
Alice no właśnie żadnych zaparć, nic nigdy nie bolało, a tu znienacka poczułam, że coś piecze :zawstydzona/y: Wzięłam lusterko, zajrzałam tam i się przeraziłam :szok: Póki co raz tylko użyłam maści, niewiele pomogło ale wiem, że trzeba czasu. Może dziś chociaż troszkę pośpię, chociaż wątpliwa sprawa, bo mężyk wyjechał na szkolenie a Matiś śpi u babci i nie wiem czy sama to ja oko zmrużę :no:
Poczytałam o tej maści restroscop i jeśli ten mój avenoc nie pomoże, to kupię tę pierwszą. Dzięki za radę.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ch_aga ta Avenoc jest podobno dobra gdzieś na necie czytałam a tą co mi pani w aptece dała to jest taka, że nie ma tam nic co by zaszkodziło w ciąży, bo ona sprawdzała jeszcze kilka i nawet innej farmaceutki pytała. Zaobserwuj, czy tam Ci się krew nie pojawi po posiadówce.
Mnie to nic nie szczypie ani nie boli. Tylko raz miałam wrażenie, że mnie coś tam swędzi jak to coś wykryłam:szok:
 
chaga posterisan maść. Jest bez recepty. Ja tam nawet do gina nie dzowniłam czy mogę tym smarować. Mi pomaga...
wczoraj miałam masakrę kibelkową. ;( krew sie lała, ze hej. Ja mam cały srom nawrt w zylakach ...no comment
 
Dziewczynki, nie zazdroszcze hemoroidow:no: A tu jeszcze przed Wami/nami porod, a przy takim wysilku to na 100% bedzie gorzej.Nawet tym co nie maja hemoroidow w ciazy moga wyjsc przy porodzie.:baffled:
 
Fakt to chyba z jednych najmniej "przyjemnych" dolegliwości :zawstydzona/y:.
Marciaa masz racje POSTERISAN jest chyba tu najlepszy i można go spoko w ciąży stosować. AVENOC zresztą też tylko to homeopatyczny więc może nie każdej "pomóc";-)
 
reklama
Dziewczynki zdróweczka i spokoju świętego... i z przeziębieniem i z tymi cholernymi żylakami :/
Mój wczorajszy ból zatok przeszedł i mam nadzieję że już nie wróci. Pomogły 2 sesje ciepłych okładów na okolice zatok z żelowego ocieplacza i 2 apapy.
 
Do góry