reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Ja mieszkam na 3 piętrze bez windy. Wejście do góry to dla mnie jak wyjście ma Rysy:-). Na klatce schodowej światło gasi sie po dłuższej chwili, i wczoraj przeraziłam się bo pierwszy raz nie zdążyłam się wyczołgac do góry przed zgaszeniem światła:szok:
 
reklama
hehe ma tak samo :) też mieszkam na 3 bez windy i wejście na górę jest straszliwe. zadyszka już między pierwszym a drugim piętrem.
 
ja dzisiaj przeszłam sama siebie, złapałam zadyszki po odpaleniu laptopa.
Musiałam go dźwignąć ze stołu do łózka i otworzyć klapkę i jak BOGA KOCHAM miałam zadyszkę, niemożliwe ??? możliwe, możliwe.
 
Mnie bolą bardzo biodra i żebra podczas snu, bolą te na których akurat leżę, jak się obrócę na drugi bok to z kolei te drugie bolą i tak w kółko:)

No widac że jesteśmy w jednym klubie;-).

Ja mam straszną zadyszkę po dłuższej rozmowie telefonicznej :-D Powaga. Nie wiem czy wtedyjakoś oddech wstrzymuję?
 
jejuś kobitki coraz to więcej tych dolegliwości mamy.. mi już też co chwilkę coś dolega :/
pocieszające jest to że naprawdę nie wiele nam zostało!! damy radę!
 
ja dzisiaj przeszłam sama siebie, złapałam zadyszki po odpaleniu laptopa.
Musiałam go dźwignąć ze stołu do łózka i otworzyć klapkę i jak BOGA KOCHAM miałam zadyszkę, niemożliwe ??? możliwe, możliwe.

ja przed tyodniem tak się męczyłam nawet przy umyciu zębów :-)

teraz brzuszek powoli schodzi na dół więc lepiej oddychać
 
Dziewczyny pomocy !!! Wczoraj wyszedł mi hemoroid !!! Na zewnątrz - wielki i strasznie bolący :-( Jak mogę złagodzić ból :confused: W aptece nie chcieli sprzedać żadnej maści, bo w ciąży jestem, a wizyta u ginki dopiero w poniedziałek, ja nie wytrzymam tak długo :no: Poradzcie coś :sorry2:
Pozdrawiam
 
reklama
Ch_aga
może jak nie ginka to wybierz się do rodzinnego? Powinien coś zaradzić. Do poniedziałku się męczyć, to trochę czasu.

 
Do góry