reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Pola - tama w wannie mnie rozbroiła :-D :-D :-D

A mi się wczoraj brzuch strasznie opuścił i jestem tym zaniepokojona. Ciągnie mnie strasznie u dołu i mam wrażenie jakby mała się pchała tam strasznie.
 
reklama
Nice-girl jeszcze przecież po opuszczeniu brzuchacza ze 3 tygodnie ;) Czyli na maxa bezpieczny termin. To znaczy, że już blisko. Zamień się!!!!!!!!!!!!! Pls;)))) Już nie mam czym oddychać- choć wszyscy mi wmawiają, że dopiero teraz to mam czym ( z 75 C na 85 E;(().
 
oceanica ja mam 80E ;-) a noszenie dla mnie teraz stanika to udręka... a jak go nie będę nosić to już wiem co z moimi cycusiami się stanie.. :/ takie są uroki ciąży niestety...
aaa no i mało tego.. nie mogę dostać nigdzie stanika do karmienia żeby jakoś normalnie na mnie leżał :angry:
 
o ile zakładanie buta jest okej, to jego zdjęcie jest tragiczne.. P. mi pomaga ale jak go nie ma to sobie muszę sama radzić, do tego dochodzi jeszcze co raz częstszy ból kręgosłupa i zmęczenie.. koniec tuż tuż, a ja mam wrażenie jakbym miała zaraz eksplodować, szczególnie jak mały się pcha dupką z całej siły.. ale kocham Go. ;)
 
Ja nie moge narzekac, bo jakis wiekszych dolegliwosci nie mam :-) Spie najczesciej na prawym lub lewym boku, na plecach mi niewygodnie. I jak sie w nocy przekrecam to mam lekkie ciagniecie w bruchu, ale nie jest zle :-)

Buty ubieram sama i to bez problemu :-)

Gosia- zespol niespokojnych nog... cos o tym wiem :-) Nieraz nie moge usiedziec albo polezec, bo cos mi swidruje i musze sie ciagle krecic :-)
 
cholercia mam chyba skurcze.. rzadkie bo rzadkie ale zaczyna mnie ogarniać panika.. boli mnie troszkę dół brzucha.. jak siedzę to czuję brzuch na nogach czyli chyba nisko jest.. jak dalej tak będzie to jadę do szpitala.. ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby.. jutro wizyta u szperacza..
 
Anastazzja, mnie też bolą nogi i krzyż co rano, dopóki tego nie rozchodzę.
Poza tym bolesnych dolegliwości nie mam. Raczej takie powodujące obciach i czasem stres: ledwo mieszczę się już w wannie. Jak w niej usiądę i się prysznicuję, to powstaje coś jakby tama - przede mną woda ucieka odpływem a z tyłu, za moim wielkim dupskiem (które jest tą tamą) zbiera się woda powyżej mojej dawnej talii. A jak wstaję to mam przed oczami sceny z Uwolnić Orkę :/
Mąż pomaga mi wysiadać z samochodu - mam fotel odsunięty do tyłu na maksa, a poza tym dość nisko mamy te fotele w samochodzie. Jak siadam za kółko muszę odsuwać fotel dalej niż mój M., chociaż jestem niższa - brzuch mi się inaczej za kierownicą nie mieści :)
No i ostatnio szłam sobie do apteki i jak mi młoda nie przywali w pęcherz na środku przejścia to się aż posikałam. Oczywiście pełna panika bo myślałam że to już wody. Ale stwierdziłam że nawet jak mam jechać zaraz do szpitala to i tak potrzebuję tych rzeczy z apteki :) Więc doczłapałam do apteki, odstałam swoje 40 min. w kolejce (przede mną było 3 emerytów przebierających w aptecznych promocjach jak w ulęgałkach) - na próbę wciśnięcia się "na brzuch" usłyszałam "Pani kochana, a pani myśli że do apteki zdrowe ludzie przychodzą. Każdemu ciężko" :)


Pola z tą orką i tamą dałaś czadu, popłakałam się ze śmiechu :-):-)
 
reklama
Do góry