reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

witaj _PAULINA_ :blink:

a co do brzuszków.. mój mąż mimo,ze przez 30 lat był wręcz chudy jak patyk,to teraz nasze brzuszki rosną razem :) co jest dość miłe :)
 
reklama
dziewczyny, powiedzcie mi czy też tak macie
od jakiś 3 dni mam takie delikatne prądy w szyjce macicy, takie, że nawet się zastnawiałam czy mi telefon w kieszeni nie wibruje :)
nie jest to spowodowane ani zakażeniem ani podniecieniem :)
czy to możliwe, że to maluch jak skacze to mnie tak łaskocze?
 
dziewczyny, powiedzcie mi czy też tak macie
od jakiś 3 dni mam takie delikatne prądy w szyjce macicy, takie, że nawet się zastnawiałam czy mi telefon w kieszeni nie wibruje :)
nie jest to spowodowane ani zakażeniem ani podniecieniem :)
czy to możliwe, że to maluch jak skacze to mnie tak łaskocze?

Ja też nie mam takich objawów, ale na Twoim miejscu zadzwoniłabym do swojego lekarza - w końcu od tego on jest ... Może to nic takiego, a może powinnaś poleżeć pare dni .... Uważaj na siebie! ... Jednak jeśli to maluszek Cię łaskocze to zazdroszczę hihi ;)
 
dziewczyny, powiedzcie mi czy też tak macie
od jakiś 3 dni mam takie delikatne prądy w szyjce macicy, takie, że nawet się zastnawiałam czy mi telefon w kieszeni nie wibruje :)
nie jest to spowodowane ani zakażeniem ani podniecieniem :)
czy to możliwe, że to maluch jak skacze to mnie tak łaskocze?

Ja tez nie mam takich objawów i bardzo watpie czy to dzieciatko, ale moze jestes "wybrańcem" :))
 
:) Mówiłam lekarzowi, a lekarz na to że to świadczy o tym iż dzidziuś się dobrze rozwija, no i jak by się dłużej taki stan utrzymywał to szpital ;( kroplówka... a ja nie chcę do szpitala ponieważ na początku ciąży już w nim wylądowałam z podejrzeniem ciąży pozamacicznej - koszmar, przy wypisie ( 7tc) ordynator oznajmił mi, że co prawda pęcherzyk ciążowy jest w macicy ale jak narazie nie widać zarodka - kolejny stres, ale tydzień później zarodek już był i biło serduszko - niesamowite uczucie :)
 
Witam:-)
Chciałabym podzielić się moimi zachciankami i dolegliwościami ciążowymi.
Otóż jak narazie dolegliwości się upokoiły jako tako:-)
Bo męczyły mnie potworne wymioty;/
Teraz tylko mdłości. I na samą myśl, słowo o frytkach robi mi się niedobrze:-/ i na zapach smażonej ryby i jak koś z sąsiadów robi paelię o prawie wymiotuję ehh i od razu odświeżacz do powietrza bo wytrzymać nie idzie:-(
Dręczy mnie brak apetytu.

a z zachciankami to tak teraz że jadam od prawie tygodnia spagheti i musi być koniecznie zrobione przez moją teściową bo inaczej nie ruszę innego:-)
wiem to straszne.
 
donia 1980 ja mam tak czasem:-p
W pierwszej ciąży też tak miałam... tuż przed skrobanką powiedziałam nawet p.Doktor, że ja już chyba ruchy czuje:-D Co ona na to, że to niemożliwe:-)
I poweidziałam właśnie, że takie prądy. I powiedziała, że tak czasami się zdarza:-) (tylko nie pamiętam co tam jeszcze dokładnie powiedziała, bo to 3 lata temu było)


I witam nowe Mamusie:-)
 
donia 1980 ja mam tak czasem:-p
W pierwszej ciąży też tak miałam... tuż przed skrobanką powiedziałam nawet p.Doktor, że ja już chyba ruchy czuje:-D Co ona na to, że to niemożliwe:-)
I poweidziałam właśnie, że takie prądy. I powiedziała, że tak czasami się zdarza:-) (tylko nie pamiętam co tam jeszcze dokładnie powiedziała, bo to 3 lata temu było)


I witam nowe Mamusie:-)

Ania ale jak to było przeds krobanką to chyba dobrze nie wróży :-(
ja dzwoniłam dziś do położnej i powiedziała, że o czymś takim nie słyszała i że pewnie taki mój urok :)
 
reklama
donia 1980 nie wiem, czy dbrze wróży czy nie:-)
Poprostu wtedy się nie udało... Trudno...
A teraz wiem, że urodze TE dziecko w STYCZNIU...(tak jak wiedziałam, że w kwietniu zajde) Nie pytaj skąd... Ja to poprostu wiem:-p Ty też urodziz w styczniu:-)
 
Do góry