reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

hmmm no coż jak czytam wasze obiawy to ja chyba normalnie nie jestem jak na razie hmmm... mdłości bardzo rzadko, ból piersi do 14 tylko sutki a pozniej sie zaczyna :D, senna no jestem mam , hmmm oj zaparcia to mam no ale jest coś gorszego zapalenie pęcherza żadnej z was nie życzę dziś mam wizytę u Pani Doktor i antybiotyki muszę brać ale to dobrze wypytam ją o wszystko co mnie nie pokoi i martwi :D. Dziewczynki proszę uważajcie na pęcherz bo ból jest niesamowity wiec dbać proszę o pęcherze a jak tylko coś poczujecie marsz o lekarza i badanie moczu zrobic :D
 
reklama
Zdrówka Oleńka :-)

Ja już zaczęłam się faktycznie oszczędzać- pracę ustawiłam sobie tylko na popołudnia. Ale z kolei akurat trafiło mi na otwieranie własnej firmy... więc stresu i tak trochę mam.

Zazdroszczę Wam tych L4 i pracy w domu ;-)
 
OJ, mając własny interes, pierwszych kilka lat w zasadzie nigdy sie nie odpoczywa, wcale nie jest tak pięknie, a jak nie pracujesz to jeszcze gorzej, bo sie siedzi i myśli ile zaległości rośnie.
 
OJ, mając własny interes, pierwszych kilka lat w zasadzie nigdy sie nie odpoczywa, wcale nie jest tak pięknie

w sumie moze to zalezy od rodzaju tego interesu. Znam takie, co wlasnie odpoczywaly jak na swoim byly, bo wszystko dobrze szlo od poczatku, no, ale tez niektorzy znajowi w wiecznym stresie byli.

siedzenie w domu jest okropne, mnie naprawde juz to meczy:sorry:


badz co badz caly dzien mi dzis niedobrze...
 
Ja tam lubie siedziec w domu..... nudno nie jest, bo zawsze jest cos do zrobienia i ma sie czas na spotkania i spacery :)
ja mam dzisiaj super dzien bo M w pracy, wiec moge poleniuchowac bo dzieci ida na obiad do babci :)
wypoczne przed jutrzejszym stresujacym obiadkiem.....
 
Świeżo rozwijająca się firma, z moim profilem nie będzie bardzo obciążająca czasowo :-) A z kolei z domu też trochę powychodzę. Nie mogę się doczekać, bo moja obecna praca bardzo mnie obciąża :-(
 
reklama
Dziewczyny na zaparcia polecam jedzenie suszonych śliwek - rewelacja. Ja kupiłam śliwki kalifornijskie z bakallandu i jak zjem ze 3-4 dziennie to od razu wszystko rusza, a zaparcia mam tragiczne i nikomu takich nie życzę.
 
Do góry