reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Mami łączę się z Tobą w bólu... też mam ochotę na wszystko co polskie... :| i też mi z tego powodu smutno.. ostatnio jak pojechaliśmy do polskiego sklepu i zobaczyłam serek almette to od razu kupiłam i zjadłam w jeden wieczór z kanapkami.. no troszkę mi M. pomógł..
 
reklama
wow laseczki ale szalejecie z tym jedzonkiem:-D
ja to bym wciagnela wszystko co polskie bez jaj normalnie tak mi sie chce tej polskosci ze az czasami sobie poplakuje :szok:
jak przez jakiś czas w Holandii bylam do brakowało mi strasznie normalnego polskiego chleba, bo tam tylko coś na podobe tostowego na dodatek rozwalał się przy smarowaniu.. masakra! dlatego moja siostra mieszkając tam już 7lat zawsze z Polski chleb zabiera i kiełbachy ;D
 
mami to witaj w klubie :) ja mam jeszcze ochote na polskie paczki i polskie bulki mniam. mamy tutaj polski sklep ale poczkow nie ma ale za to kielbacha jest :-D i slodycze i pasztety :) chyba jutro tam pojade bo minie cos wzielo :-)

Polskie paczki mniammm, i to jeszcze z Krakowa z os. Podwawelskiego ;) Kolezanki Krakowianki podeslijcie mi prosze troche paczusiow!!! ;)
Niby mam tu polski sklep i nawet paczki, ale oni je przywoza ze Szczecina i takie dwudniowe to juz niesmaczne!
 
Polskie paczki mniammm, i to jeszcze z Krakowa z os. Podwawelskiego ;) Kolezanki Krakowianki podeslijcie mi prosze troche paczusiow!!! ;)
Niby mam tu polski sklep i nawet paczki, ale oni je przywoza ze Szczecina i takie dwudniowe to juz niesmaczne!

a nie robia u Was paczkow? u mnie sprzedaja pod nazwa berlinerboller z roznymi dzemikami albo wanilia. Kocham z dzemem malinowym:-D

macie Berliner - Wikipedia
tylko pytanie czy smaczne, bo mi tu lepiej smakuja niz w pl, sa o wiele mniej tluste i maja o wiele wiecej nadzienia np.
 
Pączki,pychota.Dziewczyny nie wolno kusić:).Livastrid-pączek na obrazku wygląda super, szkoda tylko, że tekstu nie rozumiem:-D.Anielkaa- a Ty ze Szczecina pochodzisz?Bo w Szczecinie dobre pączusie są. Tylko masz racje, że po dwóch dniach to raczej nie to samo co cieplutkie z cukierni.No i przepadłam, chyba zaraz z A. jedziemy na miasto kupić kilka pączków, a miałam słodkiego nie jeść;-).
 
Liv nie rób tego więcej :D teraz będę musiała męża atakować o pączki,najlepiej te z obrazka :) już dawno nie miałam na nic takiej ochoty jak właśnie na te pączki :) a mogłam tu nie zaglądać :)
 
reklama
z piersi zaczęło nocami ulewać. Coś czuję że będę miała mleka tyle że będę mogła dokarmiać inne dzieci :-) Chociaż teraz to jeszcze jest raczej uciążliwe. Jestem w 28 tyg. Któraś też tak ma?
to siara. to normalne. niektóre dziewczyny tak maja ze przed porodem już maja siarę. ja nie mam. ani w pierwszej ciąży nie miałam tez.
czy mleka będziesz mieć dużo to jeszcze zobaczysz. to ze teraz jest siarę nie znaczy ze późnej będziesz miała nadprodukcje, jednakże może być tak ze jak będziesz karmić jedna piersią to i z drugiej będzie leciało. wtedy do drugiej piersi mona przystawić takie muszelki i samoistnie nazbierać pokarm na wyjście z mężem i pozostawienie maluszka dziadkom :)
i te muszelki ponoć dobre właśnie gdy mocno sie już leje z cycuszków i wkładki za szybko przesiąkają

o takie cudo. http://www.bobosklep.pl/avent-muszle-laktacyjne-p-93.html
 
Do góry