reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Chce mi się czekolady!!!! Wczoraj wieczorkiem nie było w domku ani grama. Leżymy sobie wieczorkiem w łóżeczku, oglądamy TV. Reklama czekolady!! Moje ciało wydało z siebie jęk i schowało się pod kołdrę (samo):-Da mężuś ze śmiechu zakrztusił się herbatą i zaproponował, że pojedzie do nocnego (kochanie moje) ale go powstrzymałam
 
Chce mi się czekolady!!!! Wczoraj wieczorkiem nie było w domku ani grama. Leżymy sobie wieczorkiem w łóżeczku, oglądamy TV. Reklama czekolady!! Moje ciało wydało z siebie jęk i schowało się pod kołdrę (samo):-Da mężuś ze śmiechu zakrztusił się herbatą i zaproponował, że pojedzie do nocnego (kochanie moje) ale go powstrzymałam
haha, śmiesznie brzmi pewnie zabawnie musiało to wyglądać ;)
ja zostałam dziś zaopatrzona w słodkości, dziś teść był na zakupach więc zadzwoniłam i przekazałam co potrzebuję bo nie chcę mi się czekaż aż ten mój rycerz o 17 wróci z pracy ;D
 
Ja w ramach pocieszenia zaopatrzyłam się dzisiaj w cukierni w eklery, bułki słodkie i piernika i zjadłam już wszystko:-) Zostawiłam jeden kawałek dla mojego D.:blink:

 
Ja ostatnio po reklamie Ptasiego Mleczka dosłownie poczułam jego smak w buzi.....no i D. pobiegł do sklepu, wrócił z calutką paczką waniliowego i do tego jeszcze z batonikiem WW w prezencie:) Nie chcecie wiedzieć w jakim tempie pożarłam całe opakowanie....aż wstyd! Ale bez czegokolwiek słodkiego nie jestem w stanie przeżyć dnia:)
 
oj oj eklerka to i ja bym zjadła. :-p:-p
ale ochotę mam strachotną ale to strachotną na sernik. taki prawdziwy domowy.
i muszę chyba w weekend sie wziąć do roboty, chodź nigdy nie robiłam z sernika z tutejszego sera.
 
reklama
eklerka też bym zjadła mniaaam!! i drożdżówkę z serem i kruszonką do tego napoleonkę, babeczkę i bajaderkę :cool2: pyszności :-D później w moim rodzinnym mieście poszłabym na szaszłyki (najlepsze w życiu jakie jadłam) po zjedzeniu szaszłyka zagryzła bym zapiekanką i gofrem :-D
 
Do góry