reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

tak, najpierw bylam cieta, bo sie zanosilo na kuku, ale i tak mnie nie przyjemnosci nie ominely, ja mialam specyficzny porod od poczatku jako cc kwalifikowane co mi powiedzieli po, chodzic normalnie zaczelam 10 godzin po porodzie, bo porod wieczorny, potem operacja, tona antybiotykow i cala nocke przespalam:-D z rana sie ruszylam do lazienki umyc po tym jak mi cewnik z woreczkiem zabrali i wreszcie przyniesli mi mala.
 
reklama
Ale ja mam dziś zachcianki...
Właśnie zjadłam podwójnego marsa, dwa kawałki drożdżówki, jabłko i gruszkę i non stop mam na coś ochotę :)) Jak tak dalej pójdzie to zacznę się turlać :-D
 
Ale ja mam dziś zachcianki...
Właśnie zjadłam podwójnego marsa, dwa kawałki drożdżówki, jabłko i gruszkę i non stop mam na coś ochotę :)) Jak tak dalej pójdzie to zacznę się turlać :-D
ja dziś dwa pączki pochłonęłam i to jeden za drugim ;D i miałam robić kaszę manną z sokiem malinowym ale P. mi zasnął ze zmęczenia i dla samej siebie mi się nie chce.. więc zostaje mi szukanie czegoś innego w lodówce ;d
 
To tak jak u mnie-chęć mam na coś i na talerzu znowu kanapka:-).Bakaaalia-jak ja uwielbiam kasze manną, od dziecka.Tylko, że jakoś z z sokiem malinowym to nie za bardzo.Zawsze posypuję słodkim kakao-pycha normalnie.
 
reklama
To tak jak u mnie-chęć mam na coś i na talerzu znowu kanapka:-).Bakaaalia-jak ja uwielbiam kasze manną, od dziecka.Tylko, że jakoś z z sokiem malinowym to nie za bardzo.Zawsze posypuję słodkim kakao-pycha normalnie.
ja czasem z braku soku, dżem albo powidła kładę - byle słodko ;D z kakao jeszcze nie próbowałam ;)
 
Do góry