reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Widzę, że dolegliwość ta jest powszednia. U mnie również. I tak jak Anastazja - "przesuwam" brzuch i operuję. Tylko, że jak tak przesuwam ten brzuch i małżonek to widzi to na mnie krzyczy, żebym nie dusiła Wery.
Mówiłam mu o pomyśle przekazania mu maszynki do golenia - za pierwszym razem ochoczo do tego podszedł, jednak chyba przemyślał tą sytuację i jak się pytałam drugi raz to już nie widziałam tego entuzjazmu... W sumie to chyba bym się bała, że mnie zatnie. Eh. Jakoś muszę sobie poradzić.
 
reklama
A mnie dzisiaj w nocy zbudził potworny ból:crazy: i nie wiem czy to podbrzusze, czy co :( w każdym razie miałam wrażenie jakby przez ciało prąd mi przeszedł. Rano to samo, aż mi łzy poleciały, ale to takie chwilowe. Martwię się, co to może być. Mam nadzieję, że to dziecko na jakiś nerw uciska:-(
Może któraś z was miała coś takiego?w czwartek mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że dotrzymam. Się bać zaczęłam i wkręcać sobie:-(

 
A ja Wam napisze, ze wczoraj widzialam reklame programu, ktory bedzie lecial na TLC w kazda srode o 20.30-21.30 "Porodówka". Beda to relacje ze szpitala gdzies w USA chyba i przedstawiala narodziny Dzieciaczkow i chwile z tym zwiazane. Jutro jest 1 odcinek. Ja na pewno popatrze co to jest :-) Moze bedzie ciekawe :-)
 
TLC + USA - dla mnie to połączenie to zazwyczaj jakiś bubel :) wyolbrzymiony jak prawie wszystko w USA. Ale nie neguję :) Moze tez uda mi sie podejrzec i zmienię zdanie :)
 
Gosia- moze byc i tak jak piszesz... Ale jak zobaczylam na reklamie sale porodowa i male placzace Dziecko dopiero co wyciagniete z brzuszka, to postanowilam ze popatrze :-)
 
weź przestań widziałam wczoraj na TLC koło 23 program o porodach i myślałam- fajnie więcej się dowiem. Tylko, że pokazali dokładnie jak dziecko wychodzi i to było straszne . a A. jak spojrzał to od razu wyłączył :p no wiem, że taka nasza natura itd. , ale z lusterkiem rodzić nie chcę:no:
 
A ja Wam napisze, ze wczoraj widzialam reklame programu, ktory bedzie lecial na TLC w kazda srode o 20.30-21.30 "Porodówka". Beda to relacje ze szpitala gdzies w USA chyba i przedstawiala narodziny Dzieciaczkow i chwile z tym zwiazane. Jutro jest 1 odcinek. Ja na pewno popatrze co to jest :-) Moze bedzie ciekawe :-)

coś podobnego już było na tvn style bodajże, chociaż powiem że te programy o porodach są dość dziwne chociaż nigdy nie rodziłam mam wrażenie że tam wszystko odbywa się tak inaczej XD ale obejrzę ;)
 
u mnie taki z Anglii lecial program, ale nie ogladalam, bo puscili go po moim pierwszym porodzie. Zreszta nie wiem czy chce mi sie ogladac takie cos. Lusterko a wlasciwie lustro bylo u mnie w pokoju, ale powiedzialam, ze nie chce patrzec, a na pytanie czy chce glowki dotknac byl wielki krzyk "nie";-)ale maz nie mial zadnych oporow by popatrzec
 
reklama
ja tez mam zamiar obejrzec ten program na tlc ale zobaczy sie jak to wyglada czy warto czy nie.
ja wciaz mysle o tym jak dadza mi malenstwo i sie do niego przytule ostatnio plakalam jak bobr na sama mysl o tym a K. patrzyl jak na wariatke ale widzialam ze sam mial lezki w oczach
ja uwielbiam te reklame calzedonia poprostu jak reklamuja cos to tylko czekam na ta reklame zwlaszcza ze sama bede miala dziewczynke poprostu kocham ja:-)
 
Do góry