reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Oj! Zapadłam na ciężką przypadłość ciążową zwaną lustrzycą...(dla niewtajemniczonych - to taka "choroba" kiedy swoje intymne można zobaczyć tylko w lustrze.
Już niedługo do golenia tych stref trzeba będzie zatrudnić męża....
 
Oj! Zapadłam na ciężką przypadłość ciążową zwaną lustrzycą...(dla niewtajemniczonych - to taka "choroba" kiedy swoje intymne można zobaczyć tylko w lustrze.
Już niedługo do golenia tych stref trzeba będzie zatrudnić męża....

:-D lustrzyca, fajne :-)
Ja narazie sobie radze, brzuszek jeszcze tak duzo nie wystaje. A potem nie wiem... :-)
 
Dorotka ja też już kawałek czasu mam tą przypadłość :-D

ostatnio znajoma się mnie pyta jak ja się golę.. to się jej zapytałam czy widziała lusterko na wannie, a ona na to że tak i zaczęła się śmiać że nie skojarzyła hihi :-D
 
haha...no ja tez mam już z tym problemy:p brzucha dużego nie mam, ale utrudnia mi znacznie oglądania się tam do golenia:p ale staram się jedną ręka przesunąć brzuch, a drugą operować:D
 
reklama
Do góry