reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

dziekuje, takie mile slowa daja mi do zrozumienia, ze zle zrobilam nie konczac pielegniarstwa, ale coz, moze kiedys...

ale tak naprawde do rzeczy to w poprzednim roku tez mialam mase pytan a posiadana wiedza zapedzala moj umysl do najgorszych scenariuszy, zamiast mi pomoc. Sama przeszlam duzo dolegliwosci w ciazy i sobie wiecznym zamartwianiem, ze cos nie tak, calkowicie ja popsulam

mami jak Ci dziewczyny napisaly i babcia k powiedziala, dziecko uciska na nerw, moze powyginaj sie w rozne strony, to babelek zmieni pozycje. Pisze moze, bo niekoniecznie zmieni pozycje i pociesze Cie, bo mnie tez potrafilo tak bolec i irytowac. Jesli noga nie jest opuchnieta, czerwona, skora w miejscu molu nie jest wrazliwa na dotyk i nie jest swiecaca to nie masz co sobie glowy tym zaprzatac, jakbys miala takie objawy to zakrzepica i wtedy do lekarza. Tylko nie doszukuj sie takich objawow na sile;-)
 
reklama
dziekuje, takie mile slowa daja mi do zrozumienia, ze zle zrobilam nie konczac pielegniarstwa, ale coz, moze kiedys...

ale tak naprawde do rzeczy to w poprzednim roku tez mialam mase pytan a posiadana wiedza zapedzala moj umysl do najgorszych scenariuszy, zamiast mi pomoc. Sama przeszlam duzo dolegliwosci w ciazy i sobie wiecznym zamartwianiem, ze cos nie tak, calkowicie ja popsulam

mami jak Ci dziewczyny napisaly i babcia k powiedziala, dziecko uciska na nerw, moze powyginaj sie w rozne strony, to babelek zmieni pozycje. Pisze moze, bo niekoniecznie zmieni pozycje i pociesze Cie, bo mnie tez potrafilo tak bolec i irytowac. Jesli noga nie jest opuchnieta, czerwona, skora w miejscu molu nie jest wrazliwa na dotyk i nie jest swiecaca to nie masz co sobie glowy tym zaprzatac, jakbys miala takie objawy to zakrzepica i wtedy do lekarza. Tylko nie doszukuj sie takich objawow na sile;-)

nie mam zamiaru doszukiwac sie takich dolegliwosci bo sie nakrece:-)
wytrzymam i rzeczywiscie pewnie dziecitko zaczelo uciskac:-)
 
Livastrid, ja dołączam do chóru przedmówczyń - dużo opanowania i spokoju tu wnosisz :) Widzisz, prawdziwego powołania nie oszukasz :)

Ja dzisiaj coś wymiękłam. Rano wyszłam tylko do sklepu powolutku, 400m może w sumie zrobiłam... i potem zobaczyłam na wkładce taką już większą plamę krwi :/ Teraz już lepiej i plamienie znowu zanika. Idę zaraz do lekarki. Mam nadzieję że to nadwrażliwa szyjka i ten pessar, ale złapałam taką wkrętkę że aż mnie stres zżera... Cały dzień się martwię i same jakieś pesymistyczne myśli, a to że sama tu leżeć muszę, a to że nie mam z kim pogadać nawet, a to że co ja zrobię jak już się dziecko urodzi - przecież ja się w ogóle nie znam na dzieciach ;( i że nawet posprzątać nie mogę jak się należy, i te książki wszystkie takie głupie... i telewizji już mam dość, a na pracy nie mogę się skupić.
To się powinno nazywać niemoc ciążowa. Wszystko dzisiaj na nie :(
 
Pola- ja tez tak miewam. Dzis tez mam jakis taki smetny dzien. Nawet Maz przyszedl z pracy i ciagle na niego warcze... Zaraz przychodza Siostra Meza z Chlopakiem, przebralam pol szafy, w nic sie nie mieszcze, ah... poczulam sie grubo. W koncu stanelo na dresie. Wogole caly dzie nic mi sie nie chcialo. Zmusilam sie zrobic pranie i bylam z siebie dumna :-)
I daj znac co u lekarki.
 
Pola, Melisa to całkiem normalne.. chyba każda z nas ma takie dni.. niestety.. ja też ostatnio miałam taką niemoc.. od rana chodziłam cały dzień i płakałam.. ale całe szczęście na drugi dzień już było lepiej.. cóż mogę dodać.. Kochane kobitki to wszystko przez hormony! całkiem naturalna sprawa!
 
dziewczynki teraz nam jeszcze lekko :) ja pamietam ze od 38 tyg ciazy tak mnie rwało w nocy spjenie lonowe ze prawie wylam z bolu...w dzien bylo ok bo rozchodzilam sie jakos...
glowki do gory

Melisa ja ciagle stoje w garderobie i lapy zalamuje ze to dopiero 24 tydzien a ja mam dupe jak szafa i nie ma sie w co ubrac :( to moja zmora...bo tak czuje sie suuperowo

a warczec to ja tez lubię ale u mnie tego nie zwalaja na hormony tak mam haha skorpion:p
 
po wczorajszym przeglądnięciu rzeczy na zimę okazało się że tylko jedne spodnie (i to dresowe) są na mnie dobre :| także mi też dupa rośnie... a mówią że prawdziwe tycie to dopiero teraz się zacznie :| :szok:
trzeba się wybrać do sklepu..
 
reklama
Do góry