reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Dorotka to zupełnie jak ja :-) ciągle czuję się głodna i też jem mniej ale bardzo często:);-)
Wypróbowałam wczoraj mega kurację na przeziębienie, dużo syropu z cebuli, dużo czosnku i malinowego syropu, dzisiaj mi lepiej o wiele;) ;-)
Nice-girl pisałaś, że płuczesz gardło szałwią, ja spróbowałam i też nic mi nie pomogło, ale ulgę natychmiast przyniosła mi płukanka z rumianku.
polecam wszystkim przeziębionym ;-)

 
reklama
Dziewczyny, boli mnie podbrzusze. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jak siedzę to spoko, jak leżę to też. Jak się przewracam to mnie boli, tak jakby rwie. I jak chodzę. nie mogę nogi podnieść wyżej (np ubieram spodnie - boli jak ponoszę nogi). Tak jakby mi ktoś położył na łonie ciężki kamień, który krępuje mi ruchy dodatkowo.
Nie wiem, jak to opisać.
Przeszkadza mi to.
Mała się kręci, może to ona mnie tam rozpycha jakoś, nei wiem. Ale rusza się, więc z nią mam nadzieję wszystko jest ok.

Idę dziś do lekarza mojego, tzn mam nadzieję, że się dostanę, bo zwolnienie mi źle wypisał, więc przy okazji poprosiłabym go o poradę, ale nie wiem czy mnie panie puzczą do niego. Chyba powinny.
Nospa nie działa.
 
Gośka, ja też coraz wyraźniej ciężar brzuszka czuję, mała rozpycha się coraz bardziej i pobolewa mnie czasem tu i ówdzie. Moja lekarka powiedziała, że jest 75000 rodzajów brzucha które są normalne w ciąży. To czego nie należy lekceważyć to bóle takie jak przed miesiączką, bolesne skurcze... Spróbuj dziś się wbić do lekarza i zapytaj.
 
Goska to normalne, wiazadla Cie bola, musisz sie przyzwyczaic, bo bedzie tak bolec przy gwaltownych ruchach. Wstawaj spokojniej, nie zrywaj sie. Jak bedziesz u lekarza upewnij sie czy z koscia lonowa jest wszystko ok
 
ewelina jak sie macica podnosi to uciska na przepone i w ogole. Do tego masz wiekszy przeplyw krwi, wieksze stezenie hormonow, wszystko pracuje na zwiekszonych obrotach. Bedzie Ci lepiej jak brzuszek opadnie przed porodem.

chodz codziennie na spacerki

pocisz sie wiecej niz kiedys, jest Ci duszno itd to normalne, ja ciagle chodze zgrzana i czerwona i najchetniej zrobilabym przeciag w calym domu
 
reklama
dokladnie;-)

pijesz duzo? czasem glowa boli z odwodnienia, jak za duzo siedzisz w domu tez moze Cie glowa bolec. Mierzylas cisnienie? Jak za niskie bedzie Cie bolec, jak za wysokie to w ogole do lekarza smigaj, bo wysokie jest niebezpieczne. No i od innej ilosci hormonow tez moze Cie bolec glowa.

W poprzedniej Ciazy glowa bolala mnie od 16 tyg, ale ja mialam wysokie cisnienie, teraz raz na jakis czas mnie boli, zwykle jak sobie odpuszcze spacer, albo jak jestem zmeczona
 
Do góry