reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
jejku diewczyny
ale wczoraj a wlasciwie dzisiaj to sie ze mna dzialo jakis kosmos.
zaczelam plakac bosobie ubzduralam ze moj K. mnie nie kocha bo mnie nie przytulil i przestal byc uczuciowy i tak ryczalam sobie od 23 do po 1 w nocy a moj K. spal w tym czasie ale wkoncu sie obudzil i mnie przytulil ijakos zasnelam:-(
wogole wczoraj strasznie bolala mnie lewa noga cala az nie moglam chodzic ryczalam z bolu normalnie przechodzilo tylko czasami i po 4 jak mnie wzielo to myslalam ze wyjde z siebie nic nie pomagalo a medykamentow zadnych nie chcialam brac:-( mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie:-)
baba=cia K. mowize to emilia mi uciska na nerw i dlatego mnie tak boli i niektore kobiety tak maja no a ja wczoraj sie jeszcze do tego wszystkiego przemeczylam troche no dobra moze na maksa normalnie sily nie mialam na nic.
czy to mozliwe ze naprawde plod tak uciska?, dodam ze pierwszy raz dzisiaj jak emilka wypycha tak konkretnie swoje rozne czesci ciala i moj brzuch sie odksztalca ale fajnie na to patrzec i dotykac:-)

Livastrid co my bez Ciebie byśmy zrobiły..!! jesteś naszą ostoją! ja osobiście dziękuję bardzo że jesteś! bo dużo wątpliwości nam tłumaczysz i uspokajasz nas :)

wiesz ja tez tak mysle. nie wiem czemu ale mam do niej mega zaufanie i jak cos sie dzieje to tylko czekam az cos poradzi potlumaczy :-)
jaktaki aniol stroz na tym forum jest:-)
ja tez dziekuje ze jest:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mami - miałam to samo już w pierwszej ciąży - przez jakies 1,5 tyg leżałam i tylko do kibelka chodziłam bo mi tak ból promieniował przez biodro, pośladek i po nodze. Nie mogłam na niej stawać. Oczywiście pojechałam od razu do gina i mi powiedział, że to dziecko uciska na jakiś nerw i nie ma czym się martwić. No i potem mi jakoś przeszło. Teraz też tak już miałam - do teśció pojechałam to chodziłam po domu przy balkoniku ich babci, bo mi łzy podchodziły z bólu jak na nogę stanęłam, tym razem lewa bolała. Ale teraz też już przeszło. Więc chyba coś jest w tym ucisku nerwu. Teraz chyba dno macicy się do góry unosi i będzie lepiej, a pod koneic ciąży się brzuch znowu opuszcza i wtedy pewnie dolegliwości wrócą.
 
jejku diewczyny
ale wczoraj a wlasciwie dzisiaj to sie ze mna dzialo jakis kosmos.
zaczelam plakac bosobie ubzduralam ze moj K. mnie nie kocha bo mnie nie przytulil i przestal byc uczuciowy i tak ryczalam sobie od 23 do po 1 w nocy a moj K. spal w tym czasie ale wkoncu sie obudzil i mnie przytulil ijakos zasnelam:-(
wogole wczoraj strasznie bolala mnie lewa noga cala az nie moglam chodzic ryczalam z bolu normalnie przechodzilo tylko czasami i po 4 jak mnie wzielo to myslalam ze wyjde z siebie nic nie pomagalo a medykamentow zadnych nie chcialam brac:-( mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie:-)
baba=cia K. mowize to emilia mi uciska na nerw i dlatego mnie tak boli i niektore kobiety tak maja no a ja wczoraj sie jeszcze do tego wszystkiego przemeczylam troche no dobra moze na maksa normalnie sily nie mialam na nic.
czy to mozliwe ze naprawde plod tak uciska?, dodam ze pierwszy raz dzisiaj jak emilka wypycha tak konkretnie swoje rozne czesci ciala i moj brzuch sie odksztalca ale fajnie na to patrzec i dotykac:-)

Mami- no to ladnie sie wczoraj nakrecilas :-) Jestem pewna ze Twoj ukochany Cie bardzo kocha. Faceci po prostu tak maja, ze sa mniej wylewni. Ja tez czasem mojemu mowie, ze sie zmienil, ze mniej mi mowi, ze kocha, ze mniej przytula, a on sie wtedy smieje i mowi ze kocha bardzo i ze jak facet powie ze kocha i tego nie odwola to znaczy ze kocha caly czas :-) Ale warto im czasem przypomniec o sobie, o swoich potrzebach, ze chcemy zeby nas przytulili itp. bo oni sie nie domysla :-) A jak sie powie (przynajmniej u mnie tak jest) to wtedy przez jakis czas sie bardzo stara, zeby mi bylo milo i dba o mnie i przytula :-)

Jesli chodzi o ten bol, to mysle, ze to normalne- takie rozne dolegliwosci. Ale zawsze mozesz sie poradzic lekarza :-)
 
reklama
Mami ten ból nogi jest zupełnie normalny. ja też tak miałam w poprzedniej ciąży. maluszek uciska nerw i tak się dzieje.
 
Do góry