reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
PolaNegri Kochana jak dopiero coś dzisiaj brzuch zaczął cię pobolewać to zazdroszczę. Ja mam bóle od początku ciaży i niestety u mnie to po mamie mam. Bo mówiła, że przez 9 miesięcy czuła się jakby miała okres dostać takie skurcze...Czytałam, że to macica się rozciąga i dlatego te bóle. Poczytaj o skurczach Braxtona-Hicksa.
Mnie już mniej boli, ale jak zakupy przyniose, jak sprzatam bez przerwy.
Leżenie pomaga:)
A ja mam strasznego lenia od poniedziałku :) wstaję po 10 sprzątam dopiero po 15, jejku. Wypoczynek na maxa :)

 
Mami achh coś wiem na ten tamat.. adidasy to na dziale dziecięcym kupuję :) z butami na obcasie straszny problem :/ małe 35 jest mniej więcej dobre.. ale ciężko bardzo takie znaleźć.. buty do ślubu miałam dwie pary bo jedne ładniutkie które mi się podobały to miałam na sesje zdjęciową ale były ciutkę za duże i kłapały jak chodziłam.. a takie brzydsze z paskiem zapinanym na kostce do kościoła i na imprezę.. całe szczęście sukienkę miałam długą to mogłam sobie pozwolić na brzydsze a dobre buty hehe
masakra jest z małymi rozmiarami..
 
W poprzedniej ciąży stopa mi urosła aż o 2 rozmiary ale to dlatego, że bardzo mi puchły stopy i dłonie. Nosiłam 38 a w III trymestrze nosiłam buty w rozmiarze 40. Ostatecznie teraz noszę 39 więc o jeden rozmiar stopa urosła i tak już zostało. Teraz jeszcze nie puchnę i chciałabym aby tak było do końca. Ale przytyłam baaardzo dużo. Aż wstyd się przyznać ile. Ale u mnie jak nic zadziałało jo-jo, bo zaszłam w ciążę pod koniec stosowania diety.
Pozdrawiam
 
mam pytanie (takie trochę blee:D) jaki macie śluz? bo mi dzisiaj dwa razy wypłynęła tak jakby przezroczysta galaretka, takie kleiste rozciągliwe coś, ale jednak w formie bardziej stałej niż płynnej i sie zastanawiam co to do cholery jest..
 
Vileyka ja mam śluz białawy nie klejący.. ale przed ciążą raz na jakiś czas miałam taki jak opisujesz.. ale jakoś nigdy nie zwróciłam uwagi czy to źle zawsze mi się wydawało że to jest normalne.. w ciąży taki śluz to niestety nie pomogę co oznacza..
 
reklama
To chyba normalne, też tak miałam. Tzn miejmy nadzieje my wszystkie, że to normalne :D
I bez ciąży czasem też tak mam, tylko teraz nie pamiętam czy przed czy po okresie, bo dawno już nie miałam okazji go mieć:)
 
Do góry