reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Ja mam za to nabrzmiałe dziąsła i bardziej wrażliwe. Krew mi kilka razy dziennie leci i pękają dziąsła. Też niby normalny objaw w ciąży.

 
Już taki ten czas jest, nie jest lekko to prawda. Dziewczynki właśnie zjadłam dwa pączki i zrobiło mi się bosko :-D Jutro będę widziała moją kruszynkę i mam ochotę skakać z radości :-)
 
Buuu, coś mnie brzuch dzisiaj pobolewa. Takie skurczowe lekkie pobolewanie. Chyba się nakręciłam niepotrzebnie tym, że ginka powiedziała że szyjkę macicy trochę za krótka, a dodatkowo martwię się że w sobotę wyjeżdżamy na urlop na tydzień. Jak mnie tam coś dopadnie... uch...
No nic poleżę dzisiaj, poczytam coś lekkiego, jakaś domowa sesja spa... Jakoś się rozluźnić muszę :)
 
A moją pierwszą zachcianką była zupka chińska na sucho ha ha ; p

A tak to tylko od kawy mnie odrzuciło. 2 miesiące przed końcem nogi na maxa puchły- w żadne buty się nie mieściłam i mała się pod żebra wpychała ; p
 
reklama
heh, w poprzedniej ciąży kupiłam sobie na początku buty, takie śliczne, płaskie, tanie nie były skubane (coś koło 300zl)a ja po dwóch miesiącach przestałam się w nie mieścić.
 
Do góry