reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Cukiereczek_wwy Pij activie codziennie ( mi tak ostatnio pomogło) i szklankę wody rano przegotowanej czy mineralnej. Dużo owoców, jabłka, kiwi.
Powinno pomóc.

 
A czy któraś z was jeszcze wymiotuje? Ja mam już serdecznie dość :-( Całe szczęście już nie tak często jak w pierwszym trymestrze, ale wolałabym mieć już spokojne poranki. Chociaż przynajmniej nie jest mi już niedobrze :-) A co do ruchów dzidziusia, to mój ostatnio strasznie się rozskakał :-)
 
j_asia co do wymiotów ja w ogóle ich nie miałam na początku ani teraz, ciąża bez objawowo prawie przechodzi prócz zmęczenia jakie miałam na początku.

A ostatniej nocy złapał mnie skurcz łydki, dwa razy pod rząd..
 
A czy któraś z was jeszcze wymiotuje? Ja mam już serdecznie dość :-( Całe szczęście już nie tak często jak w pierwszym trymestrze, ale wolałabym mieć już spokojne poranki. Chociaż przynajmniej nie jest mi już niedobrze :-) A co do ruchów dzidziusia, to mój ostatnio strasznie się rozskakał :-)

no niestety z tego co wiem tak bywa... ze cala ciąze sie utrzymują... musisz być w takim razie bardzo wyczulona na hormony.
 
Ja też na szczęście nie wymiotowałam. Raz tylko mi się zdarzyło, a tak mnie mdliło. Do dzisiaj mnie mdli na zapach sosów, mięsa...
 
Mam w środku pokaleczony nos aż nie mogę tam dotknąć. Nie dłubie w nosie a mam krew i rany. Z Filipem miałam to samo. Koleżanka co też jest w ciąży też to ma. Macie takie coś?? Co to u licha jest!!
 
j_asia mi jak na razie tylko raz się przydarzyło, zobaczę czy będzie się powielać. Jak tak to w poniedziałek przy wizycie lekarskiej zgłoszę :)
 
reklama
Mam w środku pokaleczony nos aż nie mogę tam dotknąć. Nie dłubie w nosie a mam krew i rany. Z Filipem miałam to samo. Koleżanka co też jest w ciąży też to ma. Macie takie coś?? Co to u licha jest!!
normalka - jeden z objawów ciąży:) nabrzmiałe błony śluzowe. Ja też mam w nosie opuchniętą błonę ale krew mi nie leci (na razie). Za to przez 4 m-ce miałam problem z krwawiącymi dziąsłami. Dentystka mówi, że to typowe. Z Szymonkiem wszystko minęło jakiś miesiąc po porodzie.
Poza tym bolą mnie żebra, zwłaszcza wieczorem
 
Do góry