reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
ooo... Sarat stydiujesz na UZ-ecie ? jaki kierunek ?
JustYs21 - My mamy kocurka :-) może ich zapoznamy skoro podobni hi hi hi
 
o proszę fajnie, słyszałam że jak się chodzi do szkoły w ciąży to się mądre dzieci rodzą :-) ja skończyłam w lipcu podyplomówkę tak więc koniec nauki no chyba że coś mi jeszcze strzeli do głowy ;-)
 
o! to moje będzie madrutkie :p hihi mam zamiar do grudnia jezdzic na zajęcia :)

Ogólnie to mam dzis dola, tylko bym plakala. Chyba taki dzień... i z M. sie poprztykalam
:( smutno...
 
oj... nie płakuniaj :-* pogłaszcz się po brzuszku i pomyśl "nic nie jest teraz ważniejsze od tego że noszę w sobie największy skarb na świecie" :-) zjedz coś smacznego i będzie git ;-) ja tak miałam kilka dni temu bo tęsknię za pracą i wiesz co oglądnęłam sobie "Sex w wielkim mieście" i przeszło jak ręką odjął :-D
 
Kasia_zg a ja mam kicie :D pasowaliby do siebie :D hihi.

Mi się też dziewczynki zdarza popłakiwać, hormony nam szaleją, to pewnie dlatego:)
Ja przechodzę ze skrajności w skrajność : od radości do płaczu, wzruszeń :)

 
reklama
Do góry