reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Na dworze upał, a u mnie w domku niczym w pomieszczeniu klimatyzowanym :D chlodno, aż musiałam skarpetki założyć, zmarzłam.
A co do zimy to jeszcze troszkę przed nami, może i nie będzie ślisko ani zbyt biało :)

 
reklama
U nas to samo, rozplywam sie i czekam na wieczor i chlodek ;-)
Ale wiecie co jak tak sobie mysle, ze na lato nam wypadl srodek ciazy a nie koncowka. Jakbysmy mialy takie wielkie brzuchy w sierpniu to mozna by bylo sie ugotowac i pewnie nogi puchna itd. Wiec dobrze jest ;-)

O taaak. Ja to przeżyłam w zeszłym roku, a wtedy to dopiero były upały. Zanim wpadłam na to, że można leżeć przez pół dnia w wannie z letnią wodą to dosłownie leżałam na terakocie w kuchni.
A u nas dziś znowu niemiłosierny upał :-/ Chyba wskoczę zaraz do wanny.
 
dobry wieczór dziewczynki...

cały dzień męczy mnie zgaga :-/ okropnie się czuję, zgaga, ból pleców jakiś dziwny dzień.
Macie jakiś obcykany patent na pozbycie się zgagi ???
 
Kasia_zg na zgagę pomaga wypić szklankę mleko letniego;)
Raz też jadłam na kolację smażone pierogi i tak mnie piekło... i mleko na zgagę pomogło;)
Mnie też zaczęły już plecy pobolewać...

 
Wczoraj skusiłam się na zraza, którego wysmarowałam ostrym ketchupem.. przed zaśnięciem zgaga piekła szklanka wody miętowej pomogła ;). Jednak mądry polak po szkodzie ;>
 
tak właśnie myślałam... tylko ja mam straszny wstręt do mleka :-/ no ale czego się nie robi w tym czasie aby było dobrze :-) a zgaga łapie mnie bardzo często i ciężko powiedzieć po czym.
 
to takie palenie w przełyku, średnia przyjemność ;-) Muszę się troszkę poobserwować, wiem że mam po pierogach ale no niestety pierogi to moje ulubione danie i za chiny ludowe z nich nie zrezygnuję :-D
 
reklama
Podobno na zgagę też pomaga położenie się w pozycji pół leżącej. Oprzeć plecy na poduszkę. Mi babcia poradziła i działać, działało;)

 
Do góry