reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
a ja znowu wróciłam do fazy brzoskwiń i nektarynek.a któregoś dnia przebłysnęła mi w głowie pomarańcza :)
 
Macie takie często uczucie, że zakuje was brzuch i nagle w jednym miejscu robi sie twarda gulka, jak dotknę to pomału znika...to wzdęcia czy coś innego?;]
 
Tak jak opisalas to nie mam. Ale ostatnio nie przespalam pol nocy, bo mnie strasznie kulo w podbrzuszu. Nawet zaczelam sie martwic. Ale nastepnego dnia przeszlo. Czy Wam sie to zdarza?
 
Melisa87: mnie też tak kuje, za dnia w nocy.. Czytałam gdzieś, że to może po prostu macica się rozrastać. Jak lekarz zrobi ci USG to powinien uspokoić, że to normalne;)
 
Justys - a może to dzidzia się przeciąga? Mnie często kuje w podbrzuszu, ale nie ma tam żadnych twardych gulek które znikają po dotknięciu. Za to mój synek jak byłam w ciąży wypinał mi łokcie/rączki/stópki i wtedy się takie uwypuklenie robiło i jak pogłaskałam to wtedy uciekał nóżką. Tylko nie wiem czy to nie za wcześnie na tak silne ruchy, no ale każdy inaczej je może odczuwać.

A mi już znowu wylazła ta cholerna cukrzyca ciążowa :-(
Zjadłam śniadanie - 1 kromkę razowca z foremki, 1 Wasę, 2 plastry szynki i pół pomidora - jestem głodna i wkurzona...
Nie wiem jak ja wytrzymam do stycznia...
 
nice-girl Ty tez? :(( a buuu ja myslalam, ze jednak nie mam, bo cukier tk diametralnie spadl ... a się okazalo ze cukrzyca sobie tak igra z czlowiekiem :(( Oddaj mi trochę swojej motywacji do diety cio? Ja dzisiaj wielką bułę z dżemem zjadlam i kakao wypiłam...
 
reklama
dziewczyny a ja cierpię
te obrzydliwe witaminy mnie wykończą :wściekła/y:
mdli mnie po nich, dziś w pracy prawie haftem się skończyło i nie dobrze się czuję
zaszłam do apteki ale wszystkie dobrze przyswajalne preparaty żelaza są na receptę, musze iść w pon. do zakładowego i wydębić receptę
a fe to Fe

a pochwalę się Wam, że dziś miałam dwa bąbelki w brzuchu, najpierw myślałam że to bączki ale pisałyście że pierwsze ruchy czuje się właśnie w ten sposób, jak pękające banieczki i ja tak miałam, raz po razie, prawie w tym samym miejscu, ale to było urocze
a i odczułam to pod pępkiem, troszkę może w prawą stronę, piszę bo któraś z dziewczyn (przepraszam nie pamiętam która) pisała, że można płeć w ten sposób zgadnąć ;-)
 
Do góry