reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

ja w pierwszej ciazy tez mialam koszmary, i oglonie bardzo realistyczne sny. w tej nic mi sie nie sni, ale i spie o wiele mniej i jestem bardziej wykonczona.
a kibelek odwiedzilam wczoraj rowniez, zachcialo mi sie kawy, tak pachniala ze z plaskiej lyzeczki rozpuszczalna zrobilam sobie. i co po pol filizanki juz wedrowalam do wc. och... a juz myzlalam ze minelo mi. w pierwszej ciazy tez kawy pic nie moglam.
 
reklama
ja kawę bardzo lubię i zawsze rano wypijam z mleczkiem. w pierwszej ciąży też piłam,a pod koniec to musiałam nawet 2-3 dzienni ze względu na bardzo niskie ciśnienie-zalecenie lekarza.
 
Donia wyczytałam, że przytrafiło Ci się coś podobnego co mnie wczoraj. Ból po prawej stronie brzucha, w dolnej części. Piekący, przeszywający, jakby coś mi się naciągnęło. Mam nadzieję, że i u mnie dobrze się to skończy. Czy taki ból się Tobie jeszcze powtórzył? Tylko Ty napisałaś, że ból się wzmagał. U mnie prawie przeszedł i tylko nieznacznie okala mi podbrzusze. Się naczytałam o odklejającym się łożysku albo krwiaku i nie wiem jak wytrwam do poniedziałku, bo wtedy mam wizytę u ginki :-(
Pozdrawiam
 
nie wiem,ale ja chyba bym na Twoim miejscu pojechała na izbę przyjęć.po co się denerwować i snuć domysły.a jeśli chodzi o krwiak,to mój akurat nie dawał żadnych objawów.
 
Dziękuję, nie pojechałam do szpitala, noc przespałam spokojnie, dwa razy tylko wstałam na siusiu :) Dzisiaj nic mnie nie boli, narazie. Ale wczoraj wieczorem poleciała mi krew z nosa. Ponoć to normalne. Oczywiście też mnie to wystraszyło ale poczytałam tu, na babyboom, że dziewczyny tak mają, bo w organiźmie jest zwiększona ilość krwi. Trzeba tylko kontrolować ciśnienie. Idę na allegro poszukać dobrego ciśnieniomierza.
Pozdrawiam
 
ch_aga u mnie okazało się, że wszystko w porządku z dzidziusiem
ewenutlanie mógł to być problem chirurgiczny - naciągnięte więzadłą, więc gin nic Ci nie pomoże
ale tak naprawdę to chyba problemy jelitowe jednak
 
a pomidorki z cebulka ktos wcina oprocz mnie? ;) Bardzo lubię swoje zachcianki praktycznie- azymut na owoce i warzywa nie dość że mi sie cera poprawiła, wlosy wzmocniły to i pazury przestały się rozdwajać. Wiwat ciąża;D Oby po tak zostało ;D
 
ja kawę bardzo lubię i zawsze rano wypijam z mleczkiem. w pierwszej ciąży też piłam,a pod koniec to musiałam nawet 2-3 dzienni ze względu na bardzo niskie ciśnienie-zalecenie lekarza.
ja tez bardzo lubie kawe. przed ciaza zaczynalam z kawka dzien :) i tak z 3 dziennie pilam. a teraz po prostu mnie odrzuca. pachnie mi i bardzo bym chciala sie jej napic, ale jak wypije to zaladek mi odmawia przyjecia i wsyztko laduje w kibelku.

a pomidorki z cebulka ktos wcina oprocz mnie? ;) Bardzo lubię swoje zachcianki praktycznie- azymut na owoce i warzywa nie dość że mi sie cera poprawiła, wlosy wzmocniły to i pazury przestały się rozdwajać. Wiwat ciąża;D Oby po tak zostało ;D
ja jadlam :) a teraz musze juz uwazac co jem. bo zgaga zaczyna mi sie pojawiac. tylko w ciazy mam zgage. w pierwszej ciazy mialam jakos tak jak brzuch byl juz bardzo duzy 7-8 miesiac, a teraz jak wlasnie najem sie czegos ciezkiego np cebuli to taka delikatna zgada zaczyna sie pojawiac.

u mnie dolegliwoscia ciazowa w ostatnich tygodniach staje sie glod. ja jestem bez przerwy glodna. nie podoba mi sie to, bo gdziekolwiek sie nie rusze odczuwal burczenie w brzuchu. a przeciez jem i to dosc sporo. chodz staram sie ukierunkowac ta moja diete raczej wlasnie na warzywa i owoce, bo jaks ie rozejde jak w pierwszej ciazy to po porstu w drzwi sie nie zmieszcze :)
 
to u mnie włos nadal lecą.

no i brak apetytu od 3 dni. ja np. nie moge jesc pomidorow i cebuli bo mi sie odbija pol dnia. po papryce kibello wita. kawe kocham ale nie w ciazy. jedyne co pijam to sok jablkowy albo napoj dla diabetykow :p z woda czasem fanta i cola

dzis mamy grilla na sama mysl mnie rzuca.

marys na zgage mozesz smialo pic Maalox jak nic innego Ci nie bedzie pomagalo :) kolezane mojej np. mleko dawało radę
 
reklama
marys na zgage mozesz smialo pic Maalox jak nic innego Ci nie bedzie pomagalo :) kolezane mojej np. mleko dawało radę
dzieki! musze sie zaopatrzec w aptece, bo jestem przekonana ze z czasem sie to nasili i bede musiala sie ratowac jakimis specyfikami. a mleko w czystej postaci przez moje usta nie przejdzie, taka skaza jescze z dziecinstwa.
 
Do góry