reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Asiuk dobre :-Da gdzie Wy ten sok kupiliście? Nawet nie wiedziałam, że taki wynalazek w butelki wlali....Jak mój ojciec kisi kapuchę, to potem można sobie taki sok wypić, też wykręca i zdrowy jest.
 
reklama
bakaalia no dziś K. był ze mną na wizycie i w poczekalni uparcie ludziom wmawiał że on też jest w kolejce i zapytał jednego pana czy on też na badanie:-D płci nie chciał mi zdradzić.....

Alice najpierw kupiliśmy w supermarkecie auchan (na warzywnym stoisku tam gdzie surówki), a dziś to próbował K. w tesco (6 butelek samego z kiszonej i jeden z ogórków kiszonych) ale dalej uparcie szukał tego co w auchanie piliśmy z dodatkiem marchwii i dostał skubany w BOMI-wziął ostatnie 7 butelek)
 
kurde...od 2 godzin boli mnie brzuch...co jakiś czas ból się nasila i słabnie...niby jak skurcze, ale zupełnie nieregularnie...:szok::szok::szok:
 
Donia...skurczybyki nadal są...ale słabsze niż w nocy...coś czuję, że chyba jednak do tego 30 stycznia nie dotrzymam...

kurcze...a ja nadal nie mam dopakowanej torby..
 
Anastazja - może brzuch Ci się obniża albo przepowiadające?

Mnie 5 stycznia chwyciło mocno. Przez 3 godziny miałam ból jak na @, ale ciągły. Od czasu do czasu było nasilenie bólu. Po prysznicu, poszłam na spacer i po spacerku przeszło. Mąż i moi rodzice już planowali co i jak ze starszą córcią. Później jak ręką odjął - koniec bólu. Ale za to mam brzuch obniżony :) Także kwestia kilku dni - do 2 tygodni i będziemy mieć Emilkę z nami :)
 
reklama
Do góry