reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Ok to w takim bądź razie czekam na tą moją porę :-D standardowo spać nie mogę...jak mojej małej pomyli się noc z dniem to będzie świetnie.
 
reklama
Kasia nie wychylaj sie z kolejki, teraz ja, ja, ja!!!!!!!! Czekaj spokojnie, wszystkie urodzicie a ja co????? zostane weteranka do wiosny?????
Moja Hania malo sie rusza bo miejsca juz nie ma..... ale wyhodzic nie chce, to bedzie uparta dziewczynka :)
Anastazja nie martw sie ja tez rozmiar g i co bedzie dalej nie wiadomo ;)))
 
a mi jak przez całą ciążę nic nie dolegało to teraz chyba się zebrało: zgaga, ból pachwin, krzyża, co kilka godz wizyta w kibelku i ogólnie mi niedobrze. Od wczoraj mam też ból miesiączkowy ale taki jak nigdy- taka mega miesiączka:szok: Do tego skurcze też takie konkretne. Z wrażenia dokupiłam ostatnie rzeczy do torby i w czwartek wstawię rzeczy młodego do prania bo wygląda na to że wbiję się w kolejkę...
Jutro nie mam czasu bo od 7 do 15 na uczelni i kolokwium a w czwartek muszę jeszcze jedno koło zdać- więc poród odpada, nie mieści mi się już w grafiku:-D
Powiedzice ile czeka się na wynik GBS? Bo w środę zaniosię i mam nadzieję że zdążę odebrać wyniki

Ja czekałam chyba dwa dni;)
 
Aaa mój ulubiony wątek na forum ;p
Noc miałam wyśmienitą oczywiście...zgaga, wzdęcia i skurcze tak co 5-6 minut:szok: i to całą noc. A smyk tak się wyginał., że myślałam, że już żeber nie mam.
Chyba też zacznę przesiadywać w nocy na forum, jak nie będę mogła zasnąć;p chociaż ja wolę oddać się ręce tivi ;]
coś czuję przez skórę, że jeszcze do następnego tygodnia pociągnę.
 
E tam cieszcie się cycate, ja jak miałam rozm C tak został, martwię sie ze nie będę miała pokarmu, choć niby piszą że to nie od wielkości zależy- ale ja tam zawsze w życiu mam odwrotnie niż "piszą":-D.

Za to moi mnie zarazili i jestem przeziębiona- kurde no teraz to już az jestem na nich zła- kicham często a każde kichnięcie to mam wrażenie że urodzę. W nocy raz kichnęłam leżąc na plecach to tak mi brzuch szarpnęło, że miałam wrażenie że stara blizna po cc wewnatrz się rozeszła-MATKO! Nie wiem jak ja bym miała teraz rodzić, cięzko mi się oddycha, słaba jestem. Coś mi piszzczy w trawie że nie będzie ciekawie:-(
 
Asiuk kup sobie od razu syrop *spam*, mnie pomógł w ciąży. Poza tym robiłam inhalacje z soli fizjologicznej i jeśli masz katar, to maść majerankowa pod nos oraz sól fizjologiczna do nosa. Zadziałaj szybko, póki choroba się rozwija, to szybciej minie :happy:
Pozdrawiam
 
A mnie wczoraj popołudniu naszło na zrobienie sałatki owocowej. Podjechaliśmy do sklepu kupiłam jabłuszka, bananki,mandarynki, ananasai kiwi i narobiłam michę jak dla wojska i wlaśnie ją ofutrowałam do końca :-)
 
Asiuk - kuracja czosnkowa ;) 2 ząbki czosnku (najlepiej w kanapce), do tego herbatka z imbiru+cytryna+miód. Pomaga :)

Co wieczór mam skurcze. W dzień spokój, a wieczorem jak zaczyna mi brzuch twardnieć + bol jak na @... Jak Kicham, kaszlę (odżołądkowy przez zgagę... to samo miałam z Zu) to mam wrażenie, że mi zaraz wszystko wypadnie. Na dodatek ciężko siedzieć, ciężko leżeć, ciężko chodzić, ciężko wszystko...
 
reklama
Pati - ok ok w sumie to powinnam Cię wpuścić ;-) ale po Tobie ja się zapisuję hi hi
Asiuk - syrop *spam* u mnie zdziałał cuda i mikstura mleko+miód+czosnek i wygrzewanie się w grubych skarpetach koniecznie różowych :-D (dobrze działa na psychikę) a jeszcze jak są różowe w niebieskie motyle to już w ogóle :-D
Karolcia - mniammm..., ja taka sałatkę zrobiłam na moją imprezę bociankową, wcinałam aż mi się uszy trzęsły :-)
Ewelina - no ja to mam tak ostatnio że mała chce ewidentnie wyjść przez skórę, jest bardzo aktywna oj... bardzo, kładę się do łóźka i się zaczyna... wyleżeć się nie da. Właśnie przez to nie mogę spać, ruchy są bardzo bolesne, nigdy bym nie podejrzewała że tak może być.
 
Do góry