reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

dziewczyny...a mnie dziś taki skurczybyk złapał na prezentacji...akurat jak przyszła moja kolej...aż mi tchu brakowało:p normalnie wiedział kiedy się pojawić..
 
reklama
Dziewczyny - jak interpretować bolesne ale króciutkie skurcze w podbrzuszu? Bardzo, bardzo nisko. Całość brzucha się nie napina i nie jest to bół jak na małpę...
 
Mnie podbrzusze całe boli po badaniach szyjki macicy. Ne życzę nikomu takiego świdrowania jak miałam, aż kawałek czopa mi wyszedł i krwawiłam cały dzień jak na okres.
 
Strzyga, ja nie wiem, ale jesli nieregularne to moze się poprostu przepracowałaś- poleż trochę i jak nie przejdą to chyba IP cię czeka zeby sprawdzic co sie dzieje
 
strzyga-ja tak mam od ponad miesiacA I wszystko jest ok, ale troche sie po lekarzasz nabiegałam, bo sie martwiłam. ostatnio mi polozna powiedziala, że ona tez tak miala i tez wszystko w porzadku.
 
A dziś jak obudziłam się o 3 w nocy na siusiu to patrzyłam się potem w sufit i nie mogłam usnąć do jakiejś 6 mała chyba ostro się obniżyła i daje do wiwatu coraz bardziej. Ale przez tą bezsenną noc naszła mnie faza dzisiaj na racuchy z jabłkami. Już się nie mogę doczekać jak mężulek wróci z pracy i zaczniemy robić bo po wczorajszym pracowitym dniu dostałam reprymendę i dziś mamnie wychodzić z łóżeczka.
 
Mnie podbrzusze całe boli po badaniach szyjki macicy. Ne życzę nikomu takiego świdrowania jak miałam, aż kawałek czopa mi wyszedł i krwawiłam cały dzień jak na okres.

Ja po tym jak mi czop odszedł, to też krwawiłam przez cały dzień. Jak coś się dzieje, tzn, że szyjka jest albo miękka albo skrócona na tyle, że czop odszedł. Jak będziesz miała dalej krawienia, to lepiej zgłosić to dla gin.

Jak boli podbrzusze jak na @ to skurcze. Jak są krótkie i nieregularne, to szyjka się przygotowuje, albo macica obniża (wczoraj mi gin to mówił, bo mam to samo).

Jak mam skurcz, to od razu kręgosłup mi wykręca w drugą stronę. Niestety chyba tym razem bedą skurcze z kręgosłupa.... Ale damy radę :D
 
mój K. jest ewidentnie w ciąży; tydzień temu kupiliśmy z ciekawości dla smaku butelkę "soku z kiszonej kapusty z marchewką na przeziębienie". wychlaliśmy na spółę nieźlle sapiąc i mlaskając przy tym-ło jezu jakie to było dobre, kwaśne, słone, gębę wykręcało ale pyyyyyyyyyyyycha.
no to ten dzisiaj zakupił chyba z 10 butelek , pół lodówki mamy tych soków:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry