reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

o tym bepanthenie to tylko tak napisałam ;-) miejmy nadzieję że nie będę musiała go używać.
Dzisiaj rano miałam ogromną plamę na piżamce :-) ale miałam radość (nigdy bym nie powiedziała że będę radosna z tego powodu) ach... ciąża uświadamia tyle rzeczy.

Jestem "genialna" siedzę sobie w takich ciepłych skarpetkach takich milusich w dotyku i różowych i nagle zrobiło mi się mega ciepło w stopy ale aż tak że dziwnie no i siedzę dalej... po 10 min wpadłam na pomysł "hm...a może by je ściągnąć to będzie lżej?" yyyhhhmmm... prawdziwa blondynka ze mnie :-D
 
reklama
Strzyga:) Asiuk polecała mustelę i również ja się dołączam:) nie smarowałam się na biuście i wyszło mi pełno rozstępów..więc smaruję regularnie i się zmniejszają...:) a przed karmieniem każdy krem trzeba z biustu zmyć:)
 
Anastazja - wiadomo :) Tylko jak krem ma mocny zapach to on i tak zostaje na skórze po myciu - trochę słabszy, ale jednak :)

Kasia - bywa i w tę stronę :p

Ehh, zabawne że rozstępy wyszły mi akurat na piersiach, które przecież praktycznie wcale nie urosły...
 
Strzyga:) ja wyrobiłam normę za Ciebie:p i może jeszcze kogoś...bo stanior w rozmiarze g staje się za mały...jak tak dalej pójdzie to skończy mi się alfabet...
 
słuchajcie... czy może się zdarzyć np. tak że przed porodem dziecko jest bardzooo aktywne ??? czy tylko się wycisza ? Moja mała mi za chwile wyskoczy przez skórę, muszę trzymać się za brzuch bo boli jak cholera tak mocno się rusza :no: ałaaaaa...
 
przed chwila poszłam do wc i dostałam takiego kopa że aż mnie zgięło w pół :szok: matkooo ile ona ma siły:szok:
Czy ktoś mi może powiedzieć kiedy i na mnie przyjdzie czas ???
 
reklama
Do góry