reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

od godziny 3 do 5:30 miałam baaaaardzo bolesne nieregularne skurcze :( wziełam prysznic jak narazie pomógł.. skurcze pojawiają się dalej ale o wiele rzadziej i mniej bolesne... jejuś niech mój synek wytrzyma 18h!! chyba go dzisiaj przechwaliłam dlatego takie numery odstawia :|
trzymajcie kciuki! żeby to były tylko przepowiadające.. bo przecież rano wszystko było w prządku.. bez rozwarcia młody dość wysoko...
Fazerka połóż się grzecznie i odpoczywaj! jak masz magnez to połknij ze 2 tabletki i trzymam kciuki bo na porodówkę dopiero po północy wyruszamy :-)
 
reklama
Fazerka- porozmawiaj z Synkie, posłucha mamusi i poczeka do 1 stycznia.Przecież to grzeczny chłopiec.Leż ile się da.
Marciaa- to jak u Ciebie się zaczyna, to u mnie chyba tez się zacznie.Oby nie były bolesne, bo póki co mam lekkie ale nie bolą
 
Ja mam skurcze z kręgosłupa.... Jak tylko twardnieje mi brzuch, zaraz mam wrażenie, że ktoś mi kręgosłup wykręca... Z Zuzią tak nie miałam... Wczoraj miałam przez cały wieczór ból jak na @, ale nie w postaci skurczu, tylko po prostu bolało...
 
Fazer zaciskam nóżki razem z tobą;-) Musimy pogadać z naszymi dzieciakami, bo mnie też przez całą noc i poranek przerażają jakieś nieregularne skurcze;-)
 
Jejku Dziewczyny ja mam dziś dokładnie to samo. Całą noc nieregularne skurcze, ale teraz trochę się uspokoiło.
Wiem, ze większość z Was mnie nie kojarzy, bo pisałam raczej rzadko, ale czytam Was baaardzo regularnie :) Zaciskamy nogi i trzymajmy nasze maleństwa w brzuszku.
U mnie dobrze by było, żeby jeszcze dwa tygodnie posiedział :)
 
reklama
To ja się wyłamię i z uśmiechem na twarzy stwierdzę, że mi wszelkie dolegliwości bólowo-skurczowe przeszły ;)

A Wam życzę, żebyście dotrzymały wszystkie do północy.
 
Do góry