reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Ja czuję takie kłucie i nie tylko w spojeniu. Dzisiaj kuje mnie cała miednica i mam wrażenie, jakby ktoś mi zastrzyki pchał,wrr;/

Mam to samo... Najgorsze jest to, że moja pierworodna nie daje mi spokoju i cały czas chce, żebym coś z nią robiła... Ale pocieszam się, że to już niedługo :) Najgorsze są pulsujące bóle kręgosłupa, które ostatnio coraz częściej się pojawiają i od czasu do czasu ból jak na @. Lekarz uważa, że tak już może być, więc ufam mu i nie panikuję. Z Zu miałam takie objawy na 2 tygodnie przed porodem, a do terminu mam jeszcze daleko
 
reklama
A ja chyba nie mam skurczy. Albo mam tylko o tym nie wiem:-). Da się je przegapic????

Nie da się :) Brzuch będzie twardy jak nigdy, do tego będzie ból na @. Także jak coś takiego będzie się powtarzać co jakiś czas, to będą to przepowiadające skurcze. Czasami ich w ogóle nie ma i zaczynają się porodowe. A tych na pewno nie przegapisz ;)
 
A ja w I ciąży nie miałam żadnych skurczy przepowiadających, brzuch mi się nawet nie obniżył. Tyle że miałam trochę wcześniej wywoływany poród, więc może dlatego. Teraz czuję się jakbym pierwszy raz miała rodzić, bo nie wiem czego się w ogóle spodziewać i jak ten poród się zaczyna. Mi jakieś 3 tyg. temu obniżył się brzuch, potem tydzień temu znowu brzuch zjechał jeszcze niżej i już mi naprawde ciężko. Jakieś 1,5 tyg temu miałam 2 noce z rzędu skurcze, ale potem już nie miałam. No i ogólnie straszny ucisk czuję na pachwiny i dół brzucha, bo mała jest bardzo niziutko. Non-stop sikać mi sięchce i ciężko już mi się ruszyć. Jak się schylam to mam wrażenie że zaraz małej kark skręcę, bo mam ją dosłownie między nogami.
 
Ja przepowiadacze mam od 20~któregoś tygodnia;] twardy brzuch codziennie parę razy, lekarz mi mówił, że to przepowiadacze;]
 
reklama
Ja też jak nice-girl mam ucisk w pachwinach, od wczoraj mnie ciśnie.Najwygodniej byłoby chodzić z szeroko rozstawionymi nogami;-).Nie przypuszczałam, że może być z dnia na dzień coraz trudniej.Mój A. mi wymyślił,żeby na 1 stycznia rodzić-wariat:-).Już mu powiedziałam, że jak wykracze to nie ma bata-rodzi ze mną.A na szkole mi mówili, że przepowiadające są 2-4 tyg przed porodem nawet.Mam nadzieję,że nic nie pokręciłam:)
 
Do góry