reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Kasia_ZG jesli to wirusówka to spróbuj OSCILLOCOCCINUM firmy Boiron normalnie w każdej aptece kupisz (homeopatia ale mi pomaga zawsze:szok:). teraz w ciazy miałam klasyczna grypę to w 2 dni przeszło a brałam tylko to i 1 tabletkę apapu bo już bólów mięśniowo-stawowych nie wytrzymywałam. I faktycznie spróbuj ten *spam* jak piszą dziewczyny, albo Drosetux syropek. Możesz spokojnie czosnek wcinać, jesli lubisz. Miód, cytryna.
 
reklama
Wy macie przynajmniej "powody" do płakania...ja ostatnio siedzę i gadam z P. i łzy w oczach....on przerażony.."co jest?", a ja ze stoickim spokojem "nie wiem"...on w śmiech ( i to był błąd), bo zaczęłam strasznie beczeć, że się ze mnie śmieje i wpadłam w taką histerię, że uspokoić się nie mogłam....
No to rzeczywiście bijesz Nas chyba na głowę, nie żebym się śmiała:-).
 
Anastazja mam tak samo, to jest najgorsze.. że nie można tego opanować jak już się zacznie tak ryczeć.
Mój P. tak samo się śmieje i przytula..
 
Asiuk - nie mam pojęcia co to wiem tylko że zaraz mi pękną żebra i brzuch boli :-( czekam na *spam*, piję herbatę z malinami i leżę przykryta po same uszy. Żadna przyjemność mieć kaszel w tak wysokiej ciąży, bo uczucie jakby mi zaraz brzuch miał peknąć i mała miała wylecieć.
 
Kasia mam nadzieję że to nie herbata z liści malin :szok:!!!!!!!!!! Tego nie wolno w ciązy:angry: wywołuje (i ) przyspiesza poród!!!!!!!!!!!! (Nie jestem pewna co do owoców malin, ale zliści czy mieszanka broń Cię- wypluj to:-D)
 
asiuk czyli herbat malinowych nie wolno pić? :szok:
Można:).Pamiętam jak na początku ciąży wpadłam w panikę, jak kupiłam sok z malin i lipy z herbapolu, jak mnie pierwsze przeziębienie wzięło i przeczytałam że nie WOLNO malin. A lekarz mi napisał krótko-"Sok z malin - można pić".A herbatkę z malin piję przez całą ciążę- tą z sagi, jakąś z biedronki i jest oki:).O liściach z malin słyszałam, ale nie znalazłam ich w składzie moich herbatek.
 
reklama
Do góry