reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Bo ja to już tak mam, że zawsze szukam pozytywów. Z tych ciągnięć też się trochę cieszę, że się wiązadła przygotowują.:-)
Tylko dla zgagi nie mogę znaleźć pozytywów:sorry: Spać nie daje a ja nie umiem spać na siedząco.
Mi koleżanka mówiła, że jak ma się zgagę, to dziecko włosy będzie mieć:-D- mit jeden z wielu, ale może to będzie jakiś pozytyw, że dzidzia w "czepku się urodzi":-)?
 
Ja z córcią nie miałąm zgagi ani razu- pierwsze co powiedziała położna jak ją wyciągałą "o matko, jakie włosy!!". Małą miałą niezłaa czuprynę:-D
Aja się cieszę ciążą- coś mnie tam czasem zaboli, brzuszek się stawia regularnie ale... kocham ten stan! I już mi szkoda że to już niedługo sie skończy:zawstydzona/y:
 
tak tak, ciesz się Niki - Przed pierwszą ciążą wcale nie wiedziałam, co to jest zgaga, potem od 7-m-ca do porodu codziennie, na szczęście minęła w dniu porodu...Mam nadzieję, że teraz też tak będzie
 
Kasia jak byłam chora to dostałam syrop prowoślazowy(bez alkoholu w środku) ale nie wiem, czy Tobie by pomógł. Spróbuj może z syropem z cebuli. Posiekaj drobno cebulę i zasyp ją cukrem. Odstaw w ciemne miejsce i poczekaj aż cebula puści sok. Mi pomogło mleko z czosnkiem i prawdziwym miodem. Zdrowiej szybciutko
 
reklama
szlak!szlak! szlak! Myślałam że przeziębienie przeszło w sobotę ale jednak nie :-( wczoraj znowu czułam się kichowato ale z racji robienia pokoju nie zwracałam na siebie uwagi za bardzo ale dzisiaj to już kiepsko ze mną, katar i okropny kaszel. Słuchajcie mam taki kaszel że aż mnie brzuch rozbolał i prawie bym siusiu zrobiła.
Znacie jakiś domowy sposób na męczący kaszel ? dodam że teraz kaszlenie, kichanie, dłuższe śmianie się to czuję jakby mała mi miała zaraz wypaść eee... średnie uczucie.

Kasia- domowych sposobow to ja nie znam, ale polecam Ci syrop *spam* (dla kobiet w ciazy)- same naturalne skladniki :-) Ja bylam 2 razy w ciazy przeziebiona i po nim mi szybciutko przeszlo. I kuruj sie :-)
 
Do góry