reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
figurę to średnia ma to fakt ale za to świetnie ja ubierają :-) chciałabym odwiedzić jedna z jej restauracji i zobaczyć czy faktycznie można u niej dobrze zjeść, koleżanka była i powiedziała że drogo ale smacznie.
 
generalnie wśród moich znajomych w W-wie jej restauracje nie mają dobrej opinii, a oni często bywają w różnych lokalach z kontrahentami, ale nie dopytywałam się co konkretnie im nie pasuje, rozmawialiśmy o jej lokalach długo przed pojawieniem się tego programu w tv, zresztą w rodzinę restauratorów Gessler ona się wżeniła, wcześniej z restauracjami nic wspólnego nie miała
 
JustYs21 przeszło? jak nie to zrób se kisiel i cały dzień na kisielku i jakieś bułce ryżu itp. jedzonku. ale kisiel dział zatwardzająco i pomoże. a w aptece kupisz suszona jagodę to se zjedz. naprawdę pomoże.

co do biegunki i porodu. mnie przed porodem przeczyściło. ale to nie można powiedzieć ze biegunka. nie. raczej jak sie zaczęły pierwsze skurcze to poleciłam do toalety i wszystko poszło :)

a jak biegunka długo nie przechodzi to powinnaś do lekarza iść czy na IP bys sie nie odwodniloa to pewnie jakieś sole w kroplówce dadzą.
 
Maryś przeszło. Już dzisiaj rano wszystko dobrze, nawet zjadłam śniadanie normalne, wczoraj zastosowałam herbaty gorzkie i chrupki kukurydziane i wieczorem już było dobrze;-) ufff
 
Ja Gesslerową lubię jako osobe. Kiedyś bylam w Bażanciarni jak jeszcze z nią miala coś wspolnego. Niestety rewelacji nie bylo. Jednak jak gdzies kiedys bede to mam zamiar odwiedzic jej knajpke jeszcze raz. Ubiera sie super, ma swoj styl. Jednak wczoaj przegiela tym makaronem w tworz jak rzucila. Tak sie nie robi:no:
 
reklama
Też tak uważam, lubię ją i oglądam kuchenne rewolucje co tydzień, ale wczoraj to było chamskie. Na miejscu kucharza coś bym powiedziała i to też chamsko - w końcu to facet, a po drugie to bym już się nie pokazała w kręceniu tego odcinka....
 
Do góry