reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Kochane moje ! Macie jakieś sposoby żeby biegunkę uspokoić?:baffled: Bo mi się nie wiem czemu zaczęła rewolucja w żołądku. wrr
 
wiesz co ostatnio tez mialam biegunke i pilam mietowa herbate i odnosze wrazenie, ze mieta pogorszyla biegunke, wiec bylam na wodzie, ryzu, keiku ryzowym i chrupkach ryzowych, z rana juz sie wszystko unormowalo
 
Liv ty bardziej obeznana jesteś, ale to nie jakiś symptom zbliżającego sie porodu?:D:D bo takie rzeczy też wyczytałam. Póki co brzuch, ani żołądek nie boli.

 
jak bedziesz myslec ze to objaw porodowy to ciagle biegunke bedziesz miec ze stresu;-)
po prostu przeanalizuj co ostatnio jadlas i wyjdzie czemu biegunke dostalas ja np wypilam litr kefiru i zjadlam pol kilo rodzynek zoladek i brzuch tez mnie nie bolal;-)

u niektorych biegunka przed porodem pojawia sie na kilka tygodni przed porodem u innych podczas porodu. Ja przed ostatnim porodem nie mialam biegunki tylko mega zaparcie;-)

nie sadze bys miala zaraz rodzic, sa jeszcze inne objawy przedporodowe Justys i bardziej na te inne powinnas zwracac uwage a nie jednodniowy epizod biegunkowy:tak:
 
To już po prostu paranoja jakaś:dry: od kiedy zaczął się 30 tydzień to zaczęłam świrować. Ale postanowiłam zmienić nastawienie;-)
 
JustYs- ja ani razu chyba nie miałam zatwardzenia:), a to ponoć częstsze niż biegunka.Za to biegunki raczej często:-).Jak już mnie łapie na maksa, to biorę smecte:-D.I mi pomaga.I lekarz też pozwolił.Może spróbuj.
 
reklama
Justyś - kobitko koniecznie zmień nastawienie bo ześwirujesz nam tu zaraz :angry: gdzie poród! do porodu to Ty masz jeszcze czas, nie myśl tak sceptycznie bo odpowiednie nastawienie psychiczne to podstawa. Przytul kota a wszystkie troski i zmartwienia się ulotnią ;-) Trzymaj się i głowa do góry.
 
Do góry