reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

oj kasiu mój kot to już ucieka ode mnie, tyle razy płaczę i ja tulę;-) Ale dzisiaj postanowiłam zmienić myślenie, żeby nie schizować:)
Nikki jak nie przejdzie mi to wezmę smecte. Jak można:)

 
reklama
oj kasiu mój kot to już ucieka ode mnie, tyle razy płaczę i ja tulę;-) Ale dzisiaj postanowiłam zmienić myślenie, żeby nie schizować:)
Nikki jak nie przejdzie mi to wezmę smecte. Jak można:)

Ja nawet jak w aptece chciałam coś na biegunkę, to mi pani powiedziała, że tylko to mogę.I mój GIN potwierdził. Więc jak mnie "coś" męczy, smecta:-).
 
Dziewczyny a ja dzisiaj bym zjadła "konia z kopytami" matko ciągle mi się chce jeść to chyba z tej tęsknoty :szok:
Zjadłam dzisiaj dwie kanapki z wędliną i rzodkiewką, dwa talerze zupki jarzynowej, 5 pierogów, jogurta, paczkę draży kokosowych, jabłko i jestem głodna jak wilk... idę zajrzeć do lodówki hi hi
 
uuu... no to podziwiam, ja do mleka mam taką awersję że nawet zapachu znieść nie mogę i nadrabiam jogurtami i serami.
 
Kasia przeczytałam o tych kanapkach i muszę się podnieść z kanapy :p o tej porze staram się już nie jeść.. ale... muszę iść zrobić herbatkę z kanapeczkami... zgłodniałam
 
Kasiu nie żałuj sobie jedzonka :D ja jak mam napady, to też pół lodówki opróżniam. Często mam wilczy apetyt po 19 już:-) ale wtedy mniej jem, bo nie zasnę pełna;)

 
reklama
Anastazjaa - dobre zestawienie :-) ja muszę się najeśc przed Kuchennymi rewolucjami bo Geslerowa zawsze mi smaka narobi :-) dzisiaj bedzie odcinek na który długo czekałam ten z komornikiem, mam nadzieję że będzie ciekawie :-)
Ja jem o każdej porze jakbyście mnie czasem zobaczyły to byście padły, nie ważne czy to 15.00 czy 23.00 jem to na co mam ochotę i póki co przytyłam 6,8 kg nie wiem jak to robię naprawdę :-)
 
Do góry