reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Mi sie wlasnie cos podobnego wczoraj dzialo. Jakby takie pojedyncze pulsowania w szyjce (pochwie). A dzis mi sie nic takiego nie dzieje. Pewnie to normalne :-)
 
reklama
na zgagę ja znam miętę albo dwie łyżeczki majeranku zjeść, też podobno pomaga.. (ja tylko tak teoretycznie wiem bo w życiu zgagi nie miałam)

a ja dzisiaj o ok 7 rano wstałam do toalety i patrzę na spodnie piżamowe a tam mokra plama.. i się zestresowałam od czego to.. i główkuję teraz :/ czy to wody? może popuściło mi się siusiu? ale może aż tak bardzo się spociłam? :| założyłam od razu majteczki z wkładką.. jak tylko wkładka zrobi się teraz mokra jadę do szpitala... :/
 
Ja od kilku dni rano jak tylko wstaję czuję właśnie takie dziwne pulsowanie, obciążenie w pochwie sama nie wiem jak to nazwać. Może w tym tygodniu ciąży to już normalne ale jak dochodzi każda nowa dolegliwość nieznana mi to zaczynam się denerwować. Na szczęście w czwartek mam wizytę u gin a w poniedziałek usg więc zobaczymy.
 
a ja dzisiaj o ok 7 rano wstałam do toalety i patrzę na spodnie piżamowe a tam mokra plama.. i się zestresowałam od czego to.. i główkuję teraz :/ czy to wody? może popuściło mi się siusiu? ale może aż tak bardzo się spociłam? :| założyłam od razu majteczki z wkładką.. jak tylko wkładka zrobi się teraz mokra jadę do szpitala... :/
to może byc wszystko.
wiesz mogłaś sie spocić. mogłaś siku popuścić ( chodź to najmniej prawdopodobne) mogły być to wody ( ale tego ci w cale nie życzę) i może być to śluz. właśnie po nocy po leżeniu spłyną i zrobiła sie mokra plama. ja teraz tez mam taki wodnisty śluz i tak jego dużo ze czasem na majtkach mam mokre plamy.
ale wkładkę to ty wyciągnij. bo wkładka wchłonie pewna cześć i nie będziesz widziała ile naprawdę wyleciało.
ale ja myślę ze to śluz. cie tak straszy jak mnie i Asterie.
 
reklama
Ewelina - na zgagę to podobno migdały są dobre, ale ja nie testowałam, bo jestem uczulona. Ja ogólnie piję wtedy wodę niegazowaną i yle - ona zobojętnia kwasy. Mleko pomaga chwilowo - tzn jak się napijesz to jest ulga,ale potem dolegliwość wraca ze zwiększoną siłą, bo mleko ogólnie sorzyja wydzielaniom kwasów.
Mięty nie polecam, bo ona właśnie pobudza żołądek do wydzielania kwasów, więc raczej tylko pogorszy sprawę. Mięta jest dobra jak się zje coś ciężkostrawnego i nie może się przetrawić bo żołądek za mało kwasów wydziela, a przy zgadze jest na ogół na odwrót - kwasów jest za dużo i piecze. A jak Ci mocno dokucza to weź Rennie - ja stosuję, to jest właśnie jedyny lek, który można w ciąży na zgagę stosować.
 
Do góry