reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

a to ja nie pomyślałam nawet o tym ze surowe. to mięska chyba wędzonego trzeba bardziej sie bać niż ryby nie?
ale ja i tak bym zjadła :tak:
wychodzę z założenia ze jeśli na coś mamy ochotę to znaczy ze organizm nam podpowiada czego nam w organizmie brakuje. wiec jeśli sie chce rybki to zjeść.
Anastazzja to jak jednak masz obawy przed wędzonym to najedz sie innych rybek smażonych czy w jakiś marynatach. może chodź troszkę zaspokoisz ten głód makrelowy :)
 
reklama
A ja mam bol w cycach- chyba rosna nadal, takie mam obolale i ogromne:wściekła/y:
Hmmm, to mnie nie bolą, tylko na początku ciąży tak do 4 miesiąca może. A co do rozmiaru to cały czas mieszczę się w biustonosze sprzed ciąży.Czy to znaczy że nie będę mieć pokarmu, a może nagle w 9 miesiącu dostanę biuścik jak Kasia Figura:-D?
 
A ja w nocy jak oglądałam telewizję przekręciłam się na bok i zauważyłam całą koszulkę mokrą. Aż musiałam się przebrać.:-)

 
Niki-mi od poczatku urosly z B na D i teraz dalej chyba rosna :crazy:
Ale wielkosc nie ma wplywu na ilosc pokarmu. Jak bylam z pierwszym w ciazy to tak nie mialam a pokarm byl i to duuuuzo.
 
niki222 ja w pierwszej ciąży tak miałam ze na początku to urosły może o rozmiar. ale jak urodziłam Marcelka to normalnie w 2 dni poszły o 2 rozmiary. taki miałam nawal mleka ze szok. pokarmu co nie miara. a na cycuchach rozstępy. bo będąc w szpitalu po porodzie nie przyszło mi nawet namysł smarować cycków. a tu taki ich gwałtowny rozrost zrobił swoje.
 
a mi cychuchy skoczyły z dużego C na F zaraz na początku ciąży, a teraz na g..

Marys..problem w tym, że jak ja zacznę jeść makrelę to nie mogę się opanować i opędzlowuję 1 na raz:D:D niezależnie od jej wielkości:D:D no i gratuluję 31 tygodnia:D szok jak ten czas leci:D:D

swoją drogą cieszcie się, że nie mieszkacie nad cukiernią...mnie codziennie budzi zapach pieczonych drożdżówek i innych ciastek, a mam do nich nieograniczony dostęp, więc wyobraźcie sobie jak się muszę powstrzymywać:D:D
 
reklama
Mi zaczęły puchnąć nogi, narazie nie są to jeszcze banie ale już coś mi one się nie widzą. I od kilku dni często twardnieje mi brzuch :baffled: Czasem muszę brać nospę. A tak było pięknie ...
Pozdrawiam
 
Do góry