reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Anastazja oj z jednej strony zazdroszczę takiego dostępu do cukierni z drugiej już w ogóle byłabym słonica, a dr kazał mi troszkę zwrócić uwagę na to co jem:-)
 
reklama
czy któraś ma tak, że nie można się przekręcić z boku na bok.. bo podbrzusze strasznie ciągnie? Ja wieczorami przeżywam tortury jak muszę zmienić pozycję, przy każdym ruchu ciągnie mnie. Ta ciąża robi się kłopotliwa pomału
 
czy któraś ma tak, że nie można się przekręcić z boku na bok.. bo podbrzusze strasznie ciągnie? Ja wieczorami przeżywam tortury jak muszę zmienić pozycję, przy każdym ruchu ciągnie mnie. Ta ciąża robi się kłopotliwa pomału

Ja mam podobnie- moze nie az w takim staopniu jak opisujesz, ale ciagnie mnie jak sie wieczor lub rano przekrecam :-) I spie z podkurczonymi nogami, bo mnie ciagnie jak mam wyprostowane :-)
 
ja spać mogę z wyprostowanymi, ale jak leżę i chcę iść do toalety to zanim się wyprostuje to już w łazience jestem, bo ciągnie! Ale nic poważniejszego się nie dzieje, także chyba nie ma zbytnio co się denerwować ;)
 
reklama
Do góry