reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

Dopisuję się, że u mnie też od jakiegoś czasu pojawia się ciągnięcie.Widać takie uroki, a u mnie jeszcze od wczoraj pojawił się lekki ból podbrzusza, więc no-spa poszła w ruch. A poza tym drętwieje mi prawa noga-więc maleństwo chyba na nerw naciska. Zauważyłam u siebie pewną powtarzalność i ciekawa jestem czy Wy też tak macie- w czasie, kiedy normalnie powinnam mieć okres-czyli na początku miesiąca przeważnie- boli mnie brzuch jakbym miała mieć miesiączkę.Czy macie coś podobnego?
 
reklama
tez mam problemy z przewracaniem sie z boku na bok, ale to wina tych dodatkowych 15kg:crazy: A brzuch mnie wogole nie boli i nic nie "ciagnie" i siary tez nie mam. Wogole mam bezobjawowa ciaze po za skurczami lydek ;)
 
mnie też ciągnie jak mam się przekręcić.. ogólnie zmiana jakiejkolwiek pozycji to dla mnie udręka... :/ a co do bolącego brzucha tak jak to opisała niki to też tak mam :)
 
Ja też jak się przekręcam w nocy to muszę iśc siku :)
A zanim się zwleke z łóżka to mija bo mnie ciągnie i boli i cierpię.

Czyli wszystkie tak mamy i jest to normalka.
 
i mnie dopadają dolegliwości późno ciążowe :)))
brzuch ciągnie jak leże. zanim sie poderwę na nogi to muszę trochę posiedzieć.
ale przewracać sie mogę spokojnie, za to biodra mnie bolą. i nie mogę na jednym boku dłużej leżeć. i boli mnie spojenie łonowe. nie mogę siedzieć na twardym np na podłodze czy na taborecie.
 
A po porodzie będziemy jeszcze biedniejsze, tylko, że nikt nie będzie się użalał nad nami a raczej nad maluszkiem:tak:

Musimy złożyć uroczystą przysięgę, że nas BABY BLUES nie dopadnie bo założymy grupę wsparcia:-)
 
reklama
Do góry