reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
a ja jeszcze nie czytałam książek Coelho.

a co do Paranormal Activity dla mnie to bajka i widac że podpucha, ja nie wierzę w takie historie, przynajmniej się nie bałam na 1, może zobaczę 2 może jest lepsza, ale ja nie lubię historii o duchach i zjawiskach paranormalnych, zawsze dla mnie są naciągane i śmierdzą tandetą, jedyny jaki mnie poruszył to Egzorcyzmy Emilii, wtedy się bałam.
 
mój k jak czasem czyta na Polce tytuły moich książek to sie za głowę łapie i mówi tak;albo spalone albo obrzezane albo jedno i drugie:-D
:-D u mnie identyko tytuły na półce stoją. I jeszcze ostatnio magiczna księga o odczytywaniu snów z symboliką Junga/teoriami Freunda itp. ;-)
 
WIOLI ja Alchemika wprawdzie przeczytałam ale i tak mnie nie przekonał. Jest tam wiele mądrości, to fakt, ale to nie są jakieś odkrywcze rzeczy godne uwagi tylko po raz setny powtarzane te same frazesy no może ewentualnie ubrane w nieco inne (wyglądające na bardziej filozoficzne) sformułowania.
Ja jak czytam, że kogoś ulubionym cytatem jest "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć." to mi się nóż w kieszeni otwiera. P. Coelho nie jest genialnym pisarzem, on po prostu ubiera w słowa to co wiadomo od lat a na mnie to wrażenia nie robi.
osobiście lubie jego książki... bo odlatuję przy nich:rofl2:bez zbereźnyxh skojarzeń, proszę:-ppo prostu styl pisania tego gościa wprawia mnie w jakąś euforię:confused: momentalnie zaczynam żyć w "jego świecie" a potem tydzień chodzę i marzę sobie o jakichś podobnych cudach w rzeczywistości rzeczywistej:rofl2:i zgadzam się z tobą, że Hameryki to on nie odkrywa, ale ale: to jest na zasadzie jak komuś nie pasuje chlebz masłem i z kiełbasą to ja mu robię kanapkę z wędlinką, czaisz:-Di mimo że jego książki są bliskie memu sercu to umysłowi już niekoniecznie... jakbym miała którąś streścić...oj, miałabym problem:baffled:ale pamiętam że mi się podobały:-D:-p:rofl2:
ja się upieram że trylogia "Bractw" Morrela jest zarypista:tak:
 
kania, ja też wszystkich książek Coelho nie czytałam ;-)

renata
, ja zaczynałam od "Weronika postanawia umrzeć" jak miałam jakieś 17 lat :-) potem dopiero był Alchemik i Jedenaście minut, nie wiem czy coś jeszcze jego czytałam :rolleyes2:
I podobnie jak Ida lubie świat, który przedstawia w książkach ale z samych książek nie wiele pamiętam oprócz jakiejś głównej myśli przewodniej :sorry2:

kroma, a mnie często takie rzeczy wkręcają tzn niby wiem że to nie jest prawda, ale pomimo tego że są aż tak bardzo nieprawdopodobne to w mojej głowie pojawia się myśl, a co jeśli takie rzeczy faktycznie się dzieją, gdzieś na świecie :unsure::-p No a 2 nie tyle była dla mnie lepsza co bardziej działała na moją wyobraźnie bo dotyczyła dziecka mniej więcej w wieku naszych szkrabów :ninja2:
 
IDA Ty mi tu na głównym jakies aluzje rzucasz a ja nawet nie widziałam tego co napisałaś :-p;-):-):-D
 
Ja tez czytalam wszystki ksiazki Coelho. I prawie wszystkie mnie zauroczyly.

A dzis chce polecic dwa filmy - Uwiklanie (polski kryminal, ale wlasciwie to dramat polityczny) - swietny! I drugi film, rowniez polski - Idealny facet dla mojej dziewczyny - komedia, ale taka mocno przesmiewcza i baaardzo niepoprawna politycznie, wiec nadwrazliwym moze sie nie spodobac. Jak dla mnie -bomba, do tego z niezla pointa.
 
reklama
Do góry