reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

no ja ostatnio zaczynam robić wszystko z Laura. Ona zadowolona bo ma zajęcie a ja wszystko zrobię. śmieje się że ona będzie szybko umiała gotować bo ciągle jest ze mną na szafce.
 
reklama
nat ja mam książkę i nie czytam jej jeszcze ale robiłam próbkę i chyba zamiast tego Intruza zacznę czytać tą dziewczynkę w sweterku, też lubią tematykę wojenną, czytałam doktora Mengele i w sumie ciarki przechodzą, a teraz chcę jeszcze jedną książkę z tej tematyki Człowiek co wkradł się do Auschwitz Co do filmu w "ciemności" sama chcę iść, ale chyba zrezygnuję, bo byłam na Dziewczynie z tatuażem i się spłukałam bilety drogie, dla dwojga 45 zł. Ale film mocny, brutalny i dobrze zagrany przez dziewczynę z tatuażem.
 
Kroma no u nas też drogie bilety. Też myślałam nad tą książką, choć na razie to tylko zbieram książki...
Kahaaa no jasne :-) "Oficera" już obejrzałam wszystkie odcinki (nie wiem który to już raz ;-) ) a teraz oglądam "Oficerów"
 
a ja przestaje wypożyczac książki z biblioteki tylko zabieram się za czytanie tego co nakupowałam. Dziś już nawet zaczełam "Zew pustyni"
 
a ja bym musiała znaleźć dobrą bibliotekę, bo te co w nich byłam to mało mają nowości,a co ciekawsze już przeczytałam. Ale mam też Millenium do przeczytania i nie wiem kiedy to nastąpi.
Dawidowe- ja raz kiedyś czytałam książkę na styl Zew pustyni, ale jakoś ciężko mi się je czyta. Miłego czytania
 
NAT to i ja dołączam do postanowienia :-);-) tym bardziej, że mam kilka zaległych książek czekających na to, aż się nad nimi "zlituję".
 
reklama
Ja tez mam kilka zaległych kiedyś pisalyscie o alchemiku utknelam jakos na 20 stronie szczerze to mnie nie wciagnela .....
 
Do góry