reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

wioli- no co do zaległych też mam i też ciężko się je czyta, może kiedyś je wymęczę, póki co jest dużo fajnych pozycji na rynku do czytania i póki jeszcze mnie stać na nie to je czytam, a jak będę biedna jak mysz kościelna to wrócę do tych co zaczęłam i nie skończyłam.
 
reklama
WIOLI ja Alchemika wprawdzie przeczytałam ale i tak mnie nie przekonał. Jest tam wiele mądrości, to fakt, ale to nie są jakieś odkrywcze rzeczy godne uwagi tylko po raz setny powtarzane te same frazesy no może ewentualnie ubrane w nieco inne (wyglądające na bardziej filozoficzne) sformułowania.
Ja jak czytam, że kogoś ulubionym cytatem jest "Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć." to mi się nóż w kieszeni otwiera. P. Coelho nie jest genialnym pisarzem, on po prostu ubiera w słowa to co wiadomo od lat a na mnie to wrażenia nie robi.
 
Ja też, od wakacji czytam jedną książkę i dalej jej nie skończyłam :-(
to ja w ciągu ostatniego miesiąca juz 4 przeczytałam :-) Ale też miałam okres całkowicie bezksiążkowy wcześniej ;-) więc spokojnie, przyjdzie czas to bedziesz pochłaniała książki :tak:

nat, a czytałaś Grzesiuka ? Tematyka obozów koncentracyjnych, kiedyś miałam fioła na tym punkcie, naprawde polecam!

kroma, ja dostałam trylogie millenium od męża jakieś 2 lata temu na gwiazdke bo ciągle narzekałam że brak mi grubych książek do czytania ... no i się doczekałam, tyle że nawet przez 20 stron nie przebrnełam pierwszej części :rolleyes2::eek: Może kiedyś się uda, jak już nie bede miała co czytać :sorry:


Co do Coelho to czytałam pare jego książek i nawet mi się podobały, ale nie powiem żebym była jego fanką. Chociaż sentyment mam do "Weronika postanawia umrzeć" :)
 
NAT ale ja nie napisałam, że to źle :* wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat po przebrnięciu przez całą jego twórczość;-) chociaż nie powiem "Weronika..." jako historia sama w sobie jest fajna.
 
Makuc rozumiem, zresztą zdaje sobie sprawę, że nie czytam literatury wysokich lotów.
Roxannka nie czytałam, ale na razie wolę jakąś lekką literaturę.
 
nat, to tak jak i ja :tak::-);-)

Ach zapomniałam wam napisać że wkońcu obejrzałam Paranormal Activity i to odrazu dwie części tzn jednego wieczora 1 a drugie 2 :-) no i nocke miałam z głowy :baffled: tzn spałam ale byłam jakaś niespokojna, po tej 1 częsci tak nie jak po 2 gdzie było dziecko ... zdecydowanie nie powinnam tego oglądać :no: A mąż się już na 3 szykuje :ninja2::unsure:
 
Ostatnia edycja:
Na poważna lekturę muszę mieć czas zeby sie skupić i odleciec:-DTeraz wole troszkę lżejsze mój k jak czasem czyta na Polce tytuły moich książek to sie za głowę łapie i mówi tak;albo spalone albo obrzezane albo jedno i drugie:-D
 
reklama
Do góry