reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

Kahaa ja właśnie muszę zabrać się za czas honoru, a nie po raz piąty oglądać całą serię oficerów :-p

Byłam w kinie na "W ciemności" i polecam. Jak dla mnie warto obejrzeć. Jak ochłonę to może napiszę coś więcej.
 
reklama
Ja sie wybieram niedługo na Alvina i wiewiórki 3:-DChcecie recenzje jak obejrze?:-D:rofl2:
Kwiat pustyni film taki se książka super
Ja ostatnio czytałam książkę "tato" Wharton William ciekawa bardzo
 
Tematyka filmu wg mnie jest na tyle ważna, że warto go obejrzeć choćby z tego względu. Ale tutaj akurat jestem wrażliwa w tym temacie, więc może dlatego tak uważam.
Poza tym film jest wg mnie naprawdę dobrze zrobiony. Ja siedziałam w kinie wbita w fotel dosłownie. Gra aktorska też na wysokim poziomie.
Dosłownie jedna czy dwie sceny do mnie nie przemówiły za specjalnie, ale generalnie film zdecydowanie warty zobaczenia!
 
A wiecie że jakoś od ur boryska ja nie przeczytałam doslownie żadnej książki:zawstydzona/y:jakoś nie mogę wygospodarować sobie czasu.
Ja też, od wakacji czytam jedną książkę i dalej jej nie skończyłam :-(
Kahaa "Czas honoru" obejrzałam wszystkie sezony, i to w sumie jedyny serial który mnie wciągnął.
Nat dzięki za relację :-)
 
Kania ja nawet czytam na toalecie albo jak już daje Laure do złbka to czytam na stojąco na przystanku
Dawidowe ja w toalecie zawsze mam asystę, jak wracam z żłobka to siadam przed kompem i pracuję, jak kończę ogarniam mieszkanie, Oliwii coś do jedzenia szykuję, jak wracają to się nią zajmuję albo zakupy robię i tak do wieczora czas szybko mija. A do łóżka nie zabieram książki, bo mnie usypiają heh :-)
 
reklama
Kania ja najpierw kładę asyste spać
Dawidowe wieczorem, czy w ciągu dnia jak Oliwia śpi to mam tyle zajęć "dodatkowych" że ciężko mi się nad książką skupić. Zresztą na filmie też mam problemy z tym a co dopiero czytanie. Może przyjdzie taki dzień, że książki na nowo zaczną mnie wciągać, bo bardzo lubię czytać :-)
 
Do góry