reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
Kwiat pustyni baaaaardzo polecam;-)
tak jak poprzedniczka napisała książka suuuuuper film faktycznie zostawia duzo do życzenia ale jednak godny polecenia;-)
 
Książka kwiat pustyni podobała mi się-i to nawet bardzo.Film jednak pozostawia jak dla mnie wiele do życzenia:tak:

ja wczoraj oglądałam film "fenomen" i jak dla mnie całkiem,całkiem śmieszna głupawa polska komedia:tak:

a co do książek to polecam "ostatni wykład" Randy Pausch:tak:
 
Rysia dzięki, chyba sobie ściągnę na wieczór ten fenomen, bo to coś dla mnie jak wynika z Twojego opisu :-)
 
Roxi ja czytam nawet na stojąco, po ciemaku na przystanku w oczekiwaniu na autobus, wcześniej jak Laura spała na spacerze to spacerowałam z książka na rączka od wózka
 
dawidowe, na spacerach to i ja czytanie uskuteczniałam, chodząc po parku :tak: Ach piękne czasy jak dzieć spał w gondoli ;-)
 
Onesmile ja nie mówię że film "Fenomen" jest jakiś super...po prostu uważam że jest tak głupi że aż śmieszny;-)a że nad gustami się nie dyskutuje,tak i ja nie mam zamiaru do niego przekonywać,bo sama przekonana nie jestem:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Roxi ja czytam nawet na stojąco, po ciemaku na przystanku w oczekiwaniu na autobus, wcześniej jak Laura spała na spacerze to spacerowałam z książka na rączka od wózka
tez tak robiłam, a teraz przy tym nowym wózku to nawet ksiązki nie ma jak oprzeć. pomijająć fakt, ze jak zwolnie to mi się książe w wózku rozedrze...
a co do "kwiatu pustyni" to widziałam film i mi się bardzo podobał, ale to może dlatego, ze nie czytalam ksiązki.
teraz czytam "służące" i polecam. bardzo fajna. a wczoraj skończyłam "w naszym domu" judi picoult i tez dośc ciakawa była.
a z filmów to się wciągnełam w "czas honoru" - na ipli jest jakby ktos nie widział a miał ochote.
no i "gotowe...", ostatni sezon ogladam i nie wiem kiedy będzie następny odcinek, ktos wie???
 
reklama
Do góry