reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

no ale nei jest gorzej a dla mnie to już wiele!

i to jest ładne zdanie.......:tak: zdrówka.....

u nas z pobudką rano nie ma problemu, moi wstaja ok. 6.15.... i jakos sie nie buntują... zawsze tylko 2 minutki jeszcze i za chwilkę juz siedzą w kuchni przy zupce mlecznej....:tak: młodszy jedynie na tekst: jedziemy do dzieci odpowiada; ja już byłem u dzieci......i jak w sobote jechaliśmy na ognisko z dzieciakami z Kacperkowego przedszkola młodszy tez stwierdził, ze nie jedzie, bo on juz byl u dzieci, to z Kacperkiem musiałam mu tłumaczyć, że nie do przedszkola, ze to będą inne dzieci i jakoś się udało......:tak:dzisiaj rano tylko troszke płaczu ale już po 2 minutach bawił się w najlepsze, wiec było lepiej niż się spodziewałam po weekendzie.....:tak:
 
reklama
Hej! no faktycznie zajęte...Uff... nie miałam w ogóle czasu... Gabi złamała obojczyk w niedzielę wieczorem, jest w gipsie prawa reka i tors :( Własnie wróciłyśmy z rtg i śpi. Gips do 12.10...

Pozdrowionka!
 
Hej! no faktycznie zajęte...Uff... nie miałam w ogóle czasu... Gabi złamała obojczyk w niedzielę wieczorem, jest w gipsie prawa reka i tors :( Własnie wróciłyśmy z rtg i śpi. Gips do 12.10...

Pozdrowionka!

współczuje.....:eek: i oby mała dzielnie to zniosła, jednak to zawsze jakieś ograniczenie....:tak: zdrówka...

ale już jesienna pogoda, najgorszy okres w pomieszczeniach - już nie lato a jeszce nie sezon grzewczy... zimno i mało przyjemnie... :cool:
 
mamaGabisi jak sie czuje poszkodowana??mam nadzieje ze juz lepiej!
moja Kajulka tez niedawno w gipsie "chodziła" a dokładniej z noga w gipsie rozpoczęła wakacje..ehh dlatego wiem co przezywacie!!
jedynym pocieszeniem dla Kai było to iz potem dostała odszkodowanie z ubezpieczenia szkolnego i poszalała w galerii:rofl2:
co słychać???
jutro rano zajrze!jakby co tp zapraszam na kawke tak koło 8:30
 
reklama
Do góry